Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
baster pl napisał:
Monia, nie chcę się nad tobą pastwić odnośnie jakości twoich artykułów, bo jaki koń jest każdy widzi, ale wyjaśnij jedną rzecz... Ja, podobnie jak wielu moich rodaków podróżuję do Polski (polskim samochodem) promem ze Szwecji. Jak straż celna zweryfikuje to w jakim kraju pracuję?

...umowa o pracę??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...to nie oni muszą ci udowodnić ,gdzie robisz,tylko ty im....proste?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Mateusz
(MateuszHacia)
Wiking
ad wolanski Ty masz jakies komplesky?? Czy w psychaitryku daja internet na 15 min??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Bez różnicy poglądów nie było by ciekawie.
Pani Monika to umie kij w mrowisko wsadzić, podtrzymywać tą „wojnę polsko-polską” Chłop z nią pewnie lekko nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mariusz sikorski
(mariusz75111)
Wiking
ambasador oprócz pobierania wysokiej pensji nic nie robi w kierunku zniesienia kwarantanny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
mariusz75111 napisał:
ambasador oprócz pobierania wysokiej pensji nic nie robi w kierunku zniesienia kwarantanny

boszsz troliku, a co moglby zrobic wg Ciebie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(077)
Wiking
W opisywanej powyżej sprawie pisałem sam email do Ambasady RP w Oslo jakiś czas temu. Odpowiedź była szybka i sami oceńcie jej treść:
Szanowny Panie,

Obecny stan prawny reguluje załączony akt. ( W akcie rozporządzenie Ministra o kwarantanne po przekroczeniu granicy)

Władze polskie maja świadomość sytuacji obywateli polskich pracujących za granicą. Z uwagi na dynamiczną sytuacją związaną z stanem epidemii nie można wykluczyć kolejnych zmian liberalizujących zasady przekroczenia granicy. Uprzejmie proszę śledzić stronę MSZ - informacje dla podróżujących. MSZ aktualizuje informacje adekwatnie do obowiązującego stanu prawnego.

Z poważaniem,

Wydział Konsularny
Ambasada RP w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Franio11133)
Wiking
Nie rozumiem po co szum. Dziennie 3 promy wpływają do Świnoujścia i 30 % z Norwegii i za każdym razem jak jeździmy 80 procent pasażerów z NO i żaden z nich nie został spisany i poddany kwarantannie tylko trzeba zachować parę zasad a przede wszystkim jak wracasz do Pl na miesiąc i chcesz być traktowany jako pracownik to nie licz na to że dostaniesz wolny wjazd do PL .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mariusz75111 napisał:
ambasador oprócz pobierania wysokiej pensji nic nie robi w kierunku zniesienia kwarantannyMariuszu, czy ty masz chociasz podestawowom wiedzem, co do tego, ode czego jest Ambasador danego Państwa?.
Z twojej wypowiedzi raczej NIE.
To tyle w tym trzepakowym ...........................ech.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok