Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

1 Post

(WioletaWitczak)
Wiking
Mam pytanie jak to jest z kwarantanną? Czy obowiazuje mnie wracajac do Polski na urlop np tydzien lub dwa? Pracuje w NO mam umowe o prace i wynajmuje mieszkanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
j m
(jaromir1972)
Wiking
Teraz widac jakka inteligencja zadzi Polska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Slawko1234
(Slawko1234)
Wiking
Franio11133 daj więcej info co do tych promów w Świnoujściu bo jadę w niedzielę na dwa tygodnie na urlop do Pl i nie wiem czy muszę udokumentować ten fakt u celników
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
karolka158
(karolka158)
Wiking
Slawko1234 we wtorek dzwonilam do strazy granicznej obowiazek 14 dniowej kwarantanny, takze milego utlopu, chyba ze cos sie zmieni, pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(locosoundz)
Wiking
no to trzeba to udostepniac, zbierac podpisy w petycji i pisac do tego ciemnogrodu w sejmie! co za bez sens siedziec 14 dni w domu... teraz albo nigdy bo wakacje tuż za rogiem. musimy coś zdziałać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
locosoundz napisał:
no to trzeba to udostepniac, zbierac podpisy w petycji i pisac do tego ciemnogrodu w sejmie! co za bez sens siedziec 14 dni w domu... teraz albo nigdy bo wakacje tuż za rogiem. musimy coś zdziałać


..jaki bezsens????
...nadgodziny chcesz wyrabiać,to nie Norwegia
..zdrowie,życie,ważniejsze...kiwam na twoje ...chodzi o to ,zebyś ewentualnie nie zarażał innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartosz Połowniak
(BartoszP)
Wiking
Franio11133 napisał:
i żaden z nich nie został spisany i poddany kwarantannie tylko trzeba zachować parę zasad .
siema możesz trochę rozwinąć ten watek ? będę jechał za tydzień do Pl i zastanawiam sie czy jest możliwość żeby nie siedzieć na tej bezsensownej kwarantannie Piona !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok