Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Kwarantanna nadal obowiązuje: odpowiadamy na wasze pytania - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kwarantanna nadal obowiązuje: odpowiadamy na wasze pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kubolec
(kubolec)
Wiking
Czyli mogę przewieźć swoje rzeczy z Pl do NO autem bez zarobku i nie dotyczy mnie kwarantanna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzes malinowski
(paterson1)
Wiking
ten papier nie istnieje . zgloszenie papierowej kwarantanny nie ma, wiec szkoda czasu i dlugopisu. teraz chodzi gosc z komputerkiem i wszystko wpisuje recznie przy nas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
Pilne!!! czy po dojechaniu do Oslo z Polski mogę wsiąść w samolot i polecieć do miejsca docelowego,np Bergen? chodzi o kwarantannę gdzie będę ją musiał odbyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek1440 B
(Tomek1440)
Wiking
Witam. Ja wjechałem do Norwegii 14.04/ Na granicy nikt nic nie spisywał, zapytali tylko o cel podróży i poprosili o okazanie umowy o pracę. Poinformowali mnie o konieczności odbycia kwarantanny. W jaki sposób mogą sprawdzić czy odbywam kwarantannę czy nie. Nie pytam po to żeby się kręcić po Oslo, czysto teoretycznie ponieważ nie widzę w tym żadnej kontroli. Przyjechało nas w tym czasie 8 osób i nikogo nikt nie kontroluje. Taka fikcja ta kwarantanna, tak to widzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mati111
(Mati111)
Wiking
Tomku a jaką trasą dostałeś się do Norwegii? Przez Szwecję?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(dariuszkrzewiak)
Nowicjusz
bez problemu przejade granice do norwegii ze szwecji na dowód?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok