Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Koronawirus u pracowników szpitala w Oslo. Personel i pacjenci poddani kwarantannie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kowalski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski Marcin _ alan1 mariussmm Eterni Norge AS avd. Romerike Olaaaa. MariaPok (2859 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
czyli juz jest 6 osob zarazonych w norwegii . ciekawe ile bedzie jak oni tak olewajaco podchodza do tego i maja zabawe . poczekamy i zobaczymy co wtedy zrobia .a cudowny parcet na wszystko im nie pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kamil Knych
(KamilKnych)
Wiking
W norwegi Paracet to potęga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
zenon32 napisał:
czyli juz jest 6 osob zarazonych w norwegii . ciekawe ile bedzie jak oni tak olewajaco podchodza do tego i maja zabawe . poczekamy i zobaczymy co wtedy zrobia .a cudowny parcet na wszystko im nie pomoze
A może główką o krawężnik + słownik języka polskiego ?
Zenon weź paracet i się wyśpij.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Zenek Brzezinski - a tobie pewnie pomagają relikwie ? Pozazdrościć D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz Matias
(Matias21)
Wiking
Miałem kilka razy kontakt z Norweską służba zdrowia. Przeraża mnie fakt że personel nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa. Oni nie używają w większości rękawiczek jednorazowym, nawet przy pobieraniu krwi. Dla mnie to szok, widziałem takie sytuacje wielokrotnie w poprzednich latach. Aż strach iść do przychodni, albo szpitala. Przez takie podejście to każdy może być zagrożony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
leszek gniedziejko
(leszek05)
Wiking
Mam częsty kontakt z placówkami norweskiej służby zdrowia i bardzo przestrzegają higieny wydaje się czasem że są nadwrażliwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MariaPok
(MariaPok)
Wiking
Ochroną przed bakteriami i wirusami jest dokładne mycie i dezynfekcja rąk. Po takim zabiegu nie ma konieczności zakładania rękawiczek. Rękawiczki służą do ochrony personelu medycznego, przed wydzielinami i płynami ustrojowymi pochodzącymi od pacjenta. Nie służą natomiast do ochrony przed bakteriami czy wirusami, ponieważ pory znajdujące się w rękawiczkach są od nich o wiele większe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Jest poziom głupoty lub jak kto woli nonszalancji który trudno komentować. Pracownik szpitala po pobycie we Włoszech wraca do Norwegii. Dzwoni do szpitala i pyta czy ma przyjść do pracy. Tak ma przyjść. W czasie pracy kontaktuje się z dużą liczbą pacjentów i innych pracowników. Żąda wykonania testu na wirusa i początkowo dostaje odmowe. Wreszcie stwierdzają u niego chorobę. Pytanie czy szpital zachował się właściwie biorąc pod uwagę skalę zakażeń korona wirusem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika lumidee
(lumidee)
Wiking
Oficjalnie zarażonych jest już 19 osób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok