Pieniądze ze zwrotu podatku
z Norwegii w 2 tygodnie!
Sprawdź
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Norwegowie zabiorą Polsce pieniądze. Powód: obawy o stan niezależnych sądów - Norwegia

Czytali temat:
krzysiek Bond Joanna Kuchnicka Wojtek oscar boj fra oszlo Magdalen@ Mr P BAD BOY Emil Moderator (380 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie zabiorą Polsce pieniądze. Powód: obawy o stan niezależnych sądów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Black Bird
(Blackbird)
Wiking
I bardzo dobrze !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek krol
(arkas)
Wiking
Zmiany są konieczne to fakt, ale te zmiany przeprowadzają ludzie, którzy chcą uniknąć wyroków skazującymi po przegranych wyborach. Wmawianie nam, że to dla naszego a nie ich dobra jest ordynarnym ... . Tyle obych, nie wrogich państw mówi , że coś jest nie tak i tylko pół Polski wie najlepiej że wszystko jest ok?
Proszę włączmy myślenie a wyłączmy gebelsówkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Każdy kto broni naszego wymiaru niesprawiedliwości czy opozycji, która wyprzedawała kraj za grosze i doprowadziła do strasznej biedy (rządy SLD a później PO) kompromituje się. Nawet dzieci wiedza ze nasza opozycja skarży się na PiS gdzie się da, oni by do polski Rosyjskie, Chińskie wojska by sprowadzili gdyby zagwarantowali im powrót do władzy, nawet z isis gotowi byli by się dogadać w tej sprawie... Nawet nie wiadomo jaki oni maja plan na Polskę, jedyny temat jaki ich interesuje to unicestwienie pis.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
można nie lubić pisiorów ale prawda jest taka, że byłaby to największa tragedia dla Polski gdyby te sprzedawczyki z Peło wrócili do władzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:46  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek krol
(arkas)
Wiking
Po czy pis to bez znaczenia. Jeżeli do uzdrawiania polskiego wymiaru sprawiedliwości zabierają się ludzie ,,znachorzy,, jak z Janka muzykanta na dwie zdrowaśki do pieca i wyleczona wszelka patologia i kasta itp.
Narodzie nasz kochany NIE KAŻDY CHŁOP Z WIDŁAMI TO OD RAZU POSEJDON.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Arku PiS to są wykształceni ludzie, tak samo jak PO. To nie samoobrona. Nazywają ich czasami populistami ponieważ opozycja uważała ze obiecują gruszki na wierzbie (populizm to składanie nierealnych obietnic). Być może definicja populizmu w ostatnich czasach się zmieniła i partia będzie nazwana populistyczna tylko dlatego ze nie macha tęczową chorongiewka. Polskie media to czysta propaganda, TVP czy TVN wiec trzeba brać poprawkę na to co mówią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Frakoblet fra systemet
(Frakoblet fra systemet)
Wiking
Hahah a to dobre, Norwegia to gufno ubrane w ladny papierek i to wychodzi na każdym kroku. No ale tupet to mają gamonie jedne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysiek Bond
(kaka2001)
Wiking
A czy nikt nie pomyslal ze to zemsta za konsula Kowalskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
2239 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
kaka2001 napisał:
A czy nikt nie pomyslal ze to zemsta za konsula Kowalskiego...dobre!
...chodzi o sądownictwo na 100%
...cała Europa wie,po za Węgrami zapewne tylko ,że to nie w ten sposób przeprowadza się reformy mimo tego,ze w innych krajach też sędziowie wyzszych instancji są wybierani przez polityków...niestety polska demokracja ciągle nie ma wieloletniej tradycji ,30 lat to za mało....tam polityk przyłapany na paleniu papierosa w toalecie na lotnisku lub płacący kartą firmową za taką toalete podaje się honorowo do dymisji...u nas może pokazć faka,wyzwać od karakanów,folksdojczy,ruskich onuc,szmalcowników,potrącić po pijaku pieszego,...oj długo by wymieniać i ciągle będzie tkwić na stanowisku....ot taka mała acz wielka rozbieżność w demokracjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas