Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Lier: rasistowskie hasła w języku polskim na stacji benzynowej - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Joanna Kuchnicka mart enty Marcin _ marek zegarek boj fra oszlo Josef Satan ja ja PC89 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy Natalia Ad Kasandra kozak (1869 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Lier: rasistowskie hasła w języku polskim na stacji benzynowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Musi jakis spragniony rodak szukal piwa na stacji benzynowej. Zdenerwowal sie bardzo brakiem i pozostawil rozwinac sie artystycznie na scianie toalety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
No i co...zgłosili już to Policji czy czekają na coś?....hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomas R...
(klata77)
Wiking
Wow wielkie mi wydarzenie !! Doświadczamy zachowań rasistowskich ze strony tubylców ale oczywiscie nikt o tych nie chce mowić i to nie prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
C B
(CeBe)
Wiking
Wielkie mecyje. Żeby o jakiś głupi napis w kiblu wzniecać taki alarm. W lokalnych gazetach też o tym pisali?
OMZRiK to ten sam, którego szef został skazany za jakieś malwersacje finansowe i zwiał do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
CeBe napisał:
Wielkie mecyje. Żeby o jakiś głupi napis w kiblu wzniecać taki alarm. W lokalnych gazetach też o tym pisali?
OMZRiK to ten sam, którego szef został skazany za jakieś malwersacje finansowe i zwiał do Norwegii?

Widzisz jak latwo takim ja Ty ciemnote wcisnac,gdyby byl winny malwersacjom finansowym to Norwegia nie udzielilaby mu nigdy azylu,sprawa dotyczyla tego,ze prokuratora bialostocka mscila sie za ujawnienie powiazan i przychylnosci wladzy ugrupowaniom neofaszystowskim,ujawnieniu przekretow wyborczych Adruszkiewicza i pobieraniu z kasy publicznej pieniedzy na pojazd,na ktory nawet prawa jazdy nie mial nigdy.Tak wladza probuje zakneblowac usta ludziom wolnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
C B
(CeBe)
Wiking
"LewySierpowy" - po kimś o takim nicku nie spodziewałem się żadnej rozsądnej odpowiedzi. Ugrupowania neofaszystowskie?? Niby które to konkretnie?? Człowieku puknij się w głowe. Pleciesz bzdury. Do innych "faktów" które przytaczasz nawet się nie odniosę, bo to przecież żenada jest
Norwegia - kraj wolności - a włodarze jakoś nie mieli problemu, żeby wyrzucić polskiego konsula, który wsławił się tym, że interweniował kiedy barnevernet odbierało dzieci Polakom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Tak gwoli scislosci............... dobrze ze tego konsula wyrzucili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
CeBe napisał:
"LewySierpowy" - po kimś o takim nicku nie spodziewałem się żadnej rozsądnej odpowiedzi. Ugrupowania neofaszystowskie?? Niby które to konkretnie?? Człowieku puknij się w głowe. Pleciesz bzdury. Do innych "faktów" które przytaczasz nawet się nie odniosę, bo to przecież żenada jest
Norwegia - kraj wolności - a włodarze jakoś nie mieli problemu, żeby wyrzucić polskiego konsula, który wsławił się tym, że interweniował kiedy barnevernet odbierało dzieci Polakom.

Ty na razie tutaj piszesz klamstwa,nie jest tajemnica polysznela,ze aparat wladzy tworza ludzie,a jak tym ludziom zajdziesz za skore to byle jaki powod znajda by Cie zamknac,zwlaszcza teraz gdy prokuratora jest z nadania kancelarii premiera..
www.rmf24.pl/fakty/polska/news-policjanc...-i-pokaz,nId,2347653
Konsul to osobny temat,ten to dopiero zrobil przekret na wiele baniek,jak ochranial dzieci to niech przedstawi konkretne liczby,swiadkow,rodziny,a nie opieracie sie na jednym filmiku na ktorym nic nie widac,albo wypowiedzi psycholog,ktora plecie trzy po trzy o nozu wbitym w serce matki,po tym jak stracila dziecko,tylko ze tutaj nigdy nie zanotowanego takiego przypadku!sic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
A to andruszkiewicz nie jest faszysta???????????? CB, nie obrazaj andruszkiewicza!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok