Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Tak mało azylantów w Norwegii nie było od 1997 roku. Teraz przyjmą nową grupę - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski Miroman Tomasz Danilewicz Marlena Chmiel Natalia Ad (868 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maron84
(Maron84)
Wiking
Fantastycznie. Tego mi brakowało i pełni ich rozumiem. Jak się u siebie w domu tak nasrało że atmosfera jest nie do wytrzymania to przecież lepiej jest uciec gdzieś gdzie jest czysto i pachnąco a do tego jeść dadzą to i po dupie będą głaskać. Po co jak Polacy walczyć o własny kraj i opłacić wolność krwią i potem. Także VELKOMMEN TIL NORGE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maron84
(Maron84)
Wiking
Wiesz że ty też masz rację. Ale tylko częściowo. Nie jestem na tyle arogancki żeby nazywać się patryjotą. Wyjechałem z Polski jako bardzo młody mężczyzna, mimo to dość krwi i potu wylałem żeby w pewnym stopniu znienawidzić nasz kraj. Jednakowoż znając przynajmniej w stopniu podstawowym historię Polski nie mogę nie docenić zasług i ceny jaką zapłacili miedzi innymi moi dziadowie. Nie zawsze jestem dumny kiedy przychodzi mi powiedzieć że urodziłem się w Polsce a to dzięki innym tak zwanym patryjotom ale trzeba oddać naszym przodkom że mieli serce do walki. Szkoda tylko że my zrobiliśmy z polską to co zrobiliśmy. Ale ja już serca dla tego kraju nie mam, nie w takim stopniu żeby chcieć o nią walczyć tak długo przynajmniej jak długo ludzie i ich mentalność się nie zmieni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok