Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Telefon przekształca wyrazy i czasami można tego nie zauważyć. Myślałem że każdy to wie. Można pisać bez znaków diakrytycznych i też będzie ok. A ty 6 z matury miałaś? Znałem takich co dostali 3 z polskiego na maturze a zdali na medycynę na wysokim miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Telefon przekształca wyrazy i czasami można tego nie zauważyć. Myślałem że każdy to wie. Można pisać bez znaków diakrytycznych i też będzie ok. A ty 6 z matury miałaś? Znałem takich co dostali 3 z polskiego na maturze a zdali na medycynę na wysokim miejscu.
Telefon ci zmienił kształtować w krztałtować? Serio?
Zarzuciłeś ostatnio tu komuś, że musi dosrać, a sam zamiast po prostu poprawić błąd i cieszyć się, że ktoś dba o język polski walisz ripostę. Cóż za brak konsekwencji w działaniu...
Podstaw ortografii i gramatyki uczą w podstawówce. Nie potrzeba matury do tego, a tym bardziej szóstki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Dzięki za zwrócenie uwagi Dysleksja czasami daje o sobie znać. Dziwne ze telefon tego nie poprawił Nie mam nic przeciwko dbaniu o język.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wystarczy obejrzeć „jeden z dziesięciu” by zauważyć ze ogromna wiedza nie idzie często w parze z wykształceniem, zresztą Sznuk i tak wszystkich tam zagina. Nieraz ktoś użyje złego słowa a on to słowo wyjaśnia, czyli nie ma tego na kartce. Żadko oglądam z braku czasu. By ogarnąć polską ortografie w 100% to chyba 6 z matury na polskim trzeba by mieć, poza tym nie można być idealnym we wszystkim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Wystarczy obejrzeć „jeden z dziesięciu” by zauważyć ze ogromna wiedza nie idzie często w parze z wykształceniem, zresztą Sznuk i tak wszystkich tam zagina. Nieraz ktoś użyje złego słowa a on to słowo wyjaśnia, czyli nie ma tego na kartce. Żadko oglądam z braku czasu. By ogarnąć polską ortografie w 100% to chyba 6 z matury na polskim trzeba by mieć, poza tym nie można być idealnym we wszystkim.
To nie jest teleturniej w którym goni czas. Wystarczy sprawdzić co się napisało zanim klikniesz "enter".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok