Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kraj fiordów nie idzie w ślady Szwecji: stanowcze „nie” dla trzeciej płci - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski Natalia Ad (682 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kraj fiordów nie idzie w ślady Szwecji: stanowcze „nie” dla trzeciej płci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
JPD w tym chorym i zdeprawowanym świecie już nie mają nad czym dumać . Ssaki dzielą się na samce i samice (opisywać dlaczego chyba nie trzeba) a to trzecie to niby co . Jak se chłop cyce doprawi to jego płeć się nie zmieni , nawet jak genitalia przerobi na na "szpare" to dalej będzie tylko fizyczną "hybrydą" dalej pozbawioną fizycznych cech "rozrodczych" kobiety.
Ludzie idą w krajach niby wysoko rozwiniętych za jakąś dziwną modą "gejostwa" i nawet nie mogą się określić kim są płciowo to nie jest oznaka wolności tylko choroby psychicznej .
Nie mam mam nic do gejów a tym bardziej do lesbijek jeśli swoje upodobania sexualne zostawiają w domu jak zresztą reszta heterosexualnego świata , ale jak widzę chłopa często o sporej nadwadze w opiętej miniówie wymalowanego jak bułgarska prostytutka próbującego iść na szpilkach lub jak koleś w lateksie prowadzi drugiego w lateksie na smyczy to moja piącha sama się zaciska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 83  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok