Tyle jadu, szyderstwa i głupoty. Sytuację są różnie ale polacy nie zawiedli jak zwykle oblali wszystko g....m. Ciągle mam nadzieję że to tylko promil społeczeństwa.
6 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...