Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
W Z halina manka Mariusz Kucharski adam hryciuk Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo ja ja MNMN Takatamjakas Adamson28 Emil Moderator Natalia Ad (1975 niezalogowanych)
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sebastian napisał:
Ikea od kilku już lat jest na równej pochyłej i pikuje w dół kiedyś zostawiałem tam tysiące za każdym pobytem teraz nawet nie ma co kupić wszystko jakieś takie nijakie, kolory mdłe...nawet jedzenie jest inne , napoje ohydne no i te cholerne wegetariańskie parówki i pizza...blechhhh, po ostatnie wizycie stwierdziliśmy z żoną że już tam nigdy nic nie kupimy.
Jak wszystko mdłe i nijakie i ohydne w dodatku na "równej pochyłej" (co to jest?) to pewnie małżonka ma nick "pozytywna" zołza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Bez tradycji, bez życia duchowego ludzie beda jak zwierzęta czy maszyny, które stworzymy... Inteligencja nie do końca nas wyróżnia, szczury na przykład maja lepszą orientacje w terenie niż my, ale nikt poza nami nie ma życia duchowego.
A co ma kupowanie szklanek w choineczki z życiem duchowym, czy tradycją? Właśnie inteligencja powinna nami kierować przy ocenianiu takich historyjek jak opisana w artykule.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Sebastian napisał:
Ikea od kilku już lat jest na równej pochyłej i pikuje w dół kiedyś zostawiałem tam tysiące za każdym pobytem teraz nawet nie ma co kupić wszystko jakieś takie nijakie, kolory mdłe...nawet jedzenie jest inne , napoje ohydne no i te cholerne wegetariańskie parówki i pizza...blechhhh, po ostatnie wizycie stwierdziliśmy z żoną że już tam nigdy nic nie kupimy.
Jak wszystko mdłe i nijakie i ohydne w dodatku na \"równej pochyłej\" (co to jest?) to pewnie małżonka ma nick \"pozytywna\" zołza...

A panna jak zwykle błądzi w swojej wiedzy... raczej niewiedzy dla Panny wiedzy ,to ja nie mam męza Sebastiana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
bodys napisał:
sklepowi katolicy. Swieta nie beda juz swietami, bo nie kupie jakiejs pierdoly z przedrostkiem jule. Julebenków w ikeJi nie bedzie! O la boga!
Zauwaz, ze polski katolik, na wszystkie zmiany nie po jeg mysli, patrzy sie jako wymierzone osobiscie w niego.
Gro ludzi nie swietuje jakichkolwiek swiat. I zyja sobie szczesliwie.
Ja osobiscie swietuje festivitas. Mile swieto stworzone przez nasza rodzine dla nas. I tylko dla nas.
Nie odgrywa dla mnie wiekszej roli, czy czas grudniowy nazywa sie advent, czy viterfest.
Dla wiekszosci grudzien to czas konvulsyjnych zakupow, a Wigilia to dzien klotni ze znienawidzona rodzina. Ale wszystko przykladnie, po katolicku. I to sie liczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Oj, to bedzie raczej niemozliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok