Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Uzbrojony mężczyzna uprowadził ambulans w Oslo. Są ranni [AKTUALIZACJA] - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Tomasz Szymanski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan ja ja Michał12 Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (1487 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uzbrojony mężczyzna uprowadził ambulans w Oslo. Są ranni [AKTUALIZACJA]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
"Polsko Ty jestes jak zdrowie..
Ile trzeba cie cenic,ten tylko sie dowie,kto cie stracil" ...
A mowią,ze Norwegia jest bezpiecznym krajem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojtek Maciąg
(WojtekMaciag)
Wiking
Polska bezpieczna?

Kielce: Kobieta z malym dzieckiem wyskoczyla z 5tego pietra - zabici nå miejscu
Warszawa: 33letni facet potracony nå przejsciu dla pieszych, uratowalbkobiete z dzieckiem a Sam zginal nå miejscu.
Bielsko Biala: funkcjonariusz strazy miejsciej zabil zone I nie narodzne dziecko.

Wszystko w østatnich dniach. Gdzie ta oaza bezpieczenstwa lezy powiadasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bles
(bles)
Wiking
Pytasz gdzie ta oaza ,TAM z kad pochodzisz czlowieku,uwaznie czytaj artykul
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojtek Maciąg
(WojtekMaciag)
Wiking
To bylo pytanie retoryczne. Tam z kad pochodzisz takich sie uzywa np. W celu sklonienia do przemyslen nå dany temat. Jak widac nie kazdy to rozumie,.. aby porownywac nalezy wziasc pod uwage caloksztalt a nie jeden artykul.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bles
(bles)
Wiking
.Wyjechales z polski bo bylo bardzo niebezpiecznie TAK. tragedia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
To że ktoś wyskakuje" z dzieckiem z 5 pięt albo zabija żonę z nie narodzonym dzieckiem ...albo ginie na przejściu dla pieszych " to nie jest przestępczość zorganizowana która strzelanie jak w westernach w biały dzień ...albo w nocy... a to się dzieje ostatnio niemal codziennie.Takie rzeczy to się działy w Polsce w latach 90... i to rzadko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojtek Maciąg
(WojtekMaciag)
Wiking
Statystyki dot. smiertelnosci podane na 100 000 osob jak I przy morderstwach tak i przy wypadkach drogowych så nå niekorzysc PL. Zdarzaja sie lata gdzie w wypadkach drogowych nie ginie ani jedno dziecko.
Co do przestepczosci zorganizowanej to umknal Ci taki drobny fakt jak chlopaki z maczetami I mieczami samurajskim w bialy dzien goniacych "przeciwnikow",.. takie tam mortal kombat na zywo. Mozna tak porownywac I porownywac a mi nie bardzo sie chce cos udowadniac osoba nawet nie podpisujacych sie imieniem I nazwiskiem. Gownoburza I tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
WojtekMaciag napisał:
Statystyki dot. smiertelnosci podane na 100 000 osob jak I przy morderstwach tak i przy wypadkach drogowych så nå niekorzysc PL. Zdarzaja sie lata gdzie w wypadkach drogowych nie ginie ani jedno dziecko.
Co do przestepczosci zorganizowanej to umknal Ci taki drobny fakt jak chlopaki z maczetami I mieczami samurajskim w bialy dzien goniacych "przeciwnikow",.. takie tam mortal kombat na zywo. Mozna tak porownywac I porownywac a mi nie bardzo sie chce cos udowadniac osoba nawet nie podpisujacych sie imieniem I nazwiskiem. Gownoburza I tyle.


Nie siej paniki na forum ;P

Kazdy zagorzaly pisacz tego forum wie, iz w Polsce jest najlepiej.
Gdyby nawet bomby spadaly z nieba, to nie zmieni sie przekonanie prawdziwego patryjoty, jaki kraj jest najbezpieczniejszy i najlepszy we wszechswiecie.
Bardzo duza grupa spoleczna (ktorej przedstawicieli jest wiele na tym forum) nawiedzana jest regularnie przez dysonans poznawczy, ktory kszaltuje ich postrzeganie swiata obcych.

No, ale co ja tam wiem. Staruch i dziad satanski jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
WojtekMaciag napisał:
Statystyki dot. smiertelnosci podane na 100 000 osob jak I przy morderstwach tak i przy wypadkach drogowych så nå niekorzysc PL. Zdarzaja sie lata gdzie w wypadkach drogowych nie ginie ani jedno dziecko.
Co do przestepczosci zorganizowanej to umknal Ci taki drobny fakt jak chlopaki z maczetami I mieczami samurajskim w bialy dzien goniacych \"przeciwnikow\",.. takie tam mortal kombat na zywo. Mozna tak porownywac I porownywac a mi nie bardzo sie chce cos udowadniac osoba nawet nie podpisujacych sie imieniem I nazwiskiem. Gownoburza I tyle.

Nie siej paniki na forum ;P
Kazdy zagorzaly pisacz tego forum wie, iz w Polsce jest najlepiej.
Gdyby nawet bomby spadaly z nieba, to nie zmieni sie przekonanie prawdziwego patryjoty, jaki kraj jest najbezpieczniejszy i najlepszy we wszechswiecie.
Bardzo duza grupa spoleczna (ktorej przedstawicieli jest wiele na tym forum) nawiedzana jest regularnie przez dysonans poznawczy, ktory kszaltuje ich postrzeganie swiata obcych.
No, ale co ja tam wiem. Staruch i dziad satanski jestem

Ps: patriota jest poprawnie, nie patryjota...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok