Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Nawet 15% rabatu na S1 i EKUZ

Reklama

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Czarne chmury nad koroną norweską. Waluta „nie wróci już na dawne szczyty”

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czarne chmury nad koroną norweską. Waluta „nie wróci już na dawne szczyty”

Eli Bulls Eli Bulls 16 godzin temu

Co autor ma na mysli? Jakie szczyty. Chyba SZCZYNY - warta jest wlasnie tyle. Szczytow kursu nie widzialem od minimum 6 lat. Kolejny artykul do zapchania ...

Kamila Miserska
Kamila Miserska 18-06-2015 16:04 2438 9

ma ktos swoj ogrodek? Co wam rosnie?

Mi narazie wychodzi tylko rzodkiewka, lubczyk, natka pietruszki i ziemniaki. Sałata beznadziejnie. Czy ktos probowal z drzewami owocowymi? Gdzie mozna kupic ...

Karolina Zając Karolina Zając 23 godzin temu

Co ile sadzicie od siebie krzewy owocowe?

Angelika Mojak
Angelika Mojak 30-07-2020 13:56 2056 3

Retinol na zmarszczki

Czy ktos moze stosował retinol na zmarszczki? Jak z jego działaniem?

Karolina Zając Karolina Zając 1 dzień temu

To zależy. Jeśli nie masz problemu z regularnym używaniem filtrów, ew reaplikacją w ciągu dnia, to nie widzę przeciwskazań. Ludzie w krajach, gdzie jest lato ...

Od redakcji

Zintegrowani, dyskryminowani, „zaopiekowani”: jak imigranci czują się w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zintegrowani, dyskryminowani, „zaopiekowani”: jak imigranci czują się w Norwegii

jan kaczmarek jan kaczmarek 2 dni temu

Śmiechu warte... Czy jesteś islamistą czy też Polakiem, to całkowicie obojętne, zawsze będziesz emigranckim "gorszym sortem" - cytując klasyka. I ...

Riggman
Riggman 2 dni temu 62

Do moderatora MN

Czy szanowne grono tego portalu moze wkoncu zrobic cos z wasza strona ze po 3-15 sek od zaladowania strony tylko i wylacznie MN nie mozna przewijac strony. ...

Od redakcji

Tragiczny wypadek na Preikestolen: turysta spadł z klifu na oczach świadków

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tragiczny wypadek na Preikestolen: turysta spadł z klifu na oczach świadków

Martin19 Martin19 2 dni temu

Szkoda człowieka ((nik niezna swojego dnia ani godziny śmierci .. ktoś może całe życie chodzić po niebezpiecznych szlakach i nic a ktoś pójdzie raz w życiu i ...

Od redakcji

Flixbus uruchamia dwa nowe połączenia w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Flixbus uruchamia dwa nowe połączenia w Norwegii

flakun flakun 2 dni temu

Wykupiłem przez internet bilet pieniądze pobrane z konta a mnie w systemie w ogóle nie mieli.Dzwonilem na infolinię to jakaś szmata powiedziała że mam pecha i ...

zaskar bygg
zaskar bygg 3 dni temu 126 1

Norweski biznes po polsku

W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Norweski biznes po polsku

zaskar bygg zaskar bygg 3 dni temu

Ale ten typ jest zjebany, niestety kiedys go poznalem

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok