Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pleśń, smród i zabójcza klimatyzacja: Norwegowie przerażeni warunkami na mistrzostwach - Norwegia

Czytali temat:
helen :) boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch (761 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kgt666 Kgt666
(Kgt666)
Wiking
norweskie trole przesadzają, gorszych brudasów i śmierdzieli jak norki daleko szukać...a te norweskie pseudo drewniane domki trzymające się tylko dzieki kilu warstwo farby,powinny być w dużym procencie wyburzone. Ale stoją i mają się dobrze zamieszkiwane przez właśnie większość społeczeństwa troli norweskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..odezwal sie cwok...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie wiem jak długo jesteś w Norwegii i na jakiej podstawie formułujesz opinie na temat Norwegów. Boję się,że należysz do tego gatunku moich rodaków, którzy uważają siebie za najlepszych, najmądrzejszych i wyjątkowych. Przypominam, że zawsze możesz stąd wyjechać, ostatnio były niezłe promocje na bilety. Dla jasności: nie jestem bezkrytycznym wielbicielem Norwegii, ale cieszę się, że mogłem tu przyjechać i zarobić trochę więcej niż w Polsce. NIGDY NIE OBRAŻAM INNEGO CZŁOWIEKA LUB NARODU.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Zacytuję sobie troszeczkę..
Cyt: "Pleśń, smród i zabójcza klimatyzacja: Norwegowie przerażeni warunkami na mistrzostwach",oraz ponownie zacytuję..
cyt: "Szef reprezentacji Norwegii Erlend Slokvik żalił się w rozmowie z NRK, że łazienki są zagrzybione, z kanalizacji wydostaje się odór, wszędzie leżą martwe komary, a czystość w jadalni pozostawia zbyt wiele do życzenia"
Myślę,iż Norwegowie są przyzwyczajeni do pleśni,smrodu zagrzybionych łazienek w swoich norweskich domach,(podciągających wodę ze skał na których stoją, budowanych bez izolacji gruntowej)
Hmmm... żądają czystośći w jadalni..? kiedy u nich brak totalnej czystości w ich Norweskich domach ,mieszkaniach,wiec nie wiem czego się domagają...,skoro to wszystko w swoich domach mają..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 41  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Zacytuję sobie troszeczkę..
Cyt: "Pleśń, smród i zabójcza klimatyzacja: Norwegowie przerażeni warunkami na mistrzostwach",oraz ponownie zacytuję..
cyt: "Szef reprezentacji Norwegii Erlend Slokvik żalił się w rozmowie z NRK, że łazienki są zagrzybione, z kanalizacji wydostaje się odór, wszędzie leżą martwe komary, a czystość w jadalni pozostawia zbyt wiele do życzenia"
Myślę,iż Norwegowie są przyzwyczajeni do pleśni,smrodu zagrzybionych łazienek w swoich norweskich domach,(podciągających wodę ze skał na których stoją, budowanych bez izolacji gruntowej)
Hmmm... żądają czystośći w jadalni..? kiedy u nich brak totalnej czystości w ich Norweskich domach ,mieszkaniach,wiec nie wiem czego się domagają...,skoro to wszystko w swoich domach mają..


A ty, grochowa, nadal jestes we wspanialej hejterowskiej formie.
Idzie czas szczepien, wez to pod uwage i zaszczep sie. Moze pomoze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
napisał:
Zacytuję sobie troszeczkę..
Cyt: \"Pleśń, smród i zabójcza klimatyzacja: Norwegowie przerażeni warunkami na mistrzostwach\",oraz ponownie zacytuję..
cyt: \"Szef reprezentacji Norwegii Erlend Slokvik żalił się w rozmowie z NRK, że łazienki są zagrzybione, z kanalizacji wydostaje się odór, wszędzie leżą martwe komary, a czystość w jadalni pozostawia zbyt wiele do życzenia\"
Myślę,iż Norwegowie są przyzwyczajeni do pleśni,smrodu zagrzybionych łazienek w swoich norweskich domach,(podciągających wodę ze skał na których stoją, budowanych bez izolacji gruntowej)
Hmmm... żądają czystośći w jadalni..? kiedy u nich brak totalnej czystości w ich Norweskich domach ,mieszkaniach,wiec nie wiem czego się domagają...,skoro to wszystko w swoich domach mają..

A ty, grochowa, nadal jestes we wspanialej hejterowskiej formie.
Idzie czas szczepien, wez to pod uwage i zaszczep sie. Moze pomoze?

Jestem uczulona na jakiąkolwiek szczepionke,wiec szczepic sie nie moge,wazne ze Ty jestes odpowiednio zaszczepiony...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok