Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Emigranci wysyłają do Polski miliardy złotych. Znaczna część płynie z Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G EWA J Josef Satan sgrzegorz Łukasz Ch Miroman (862 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
To ten slynny wzrost gospodarczy i cud nas Wisla. Pieniadze emigrantow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 52  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Moglo byc jeszcze lepiej, ale polowa idzie na rydzyka. No ale Polacy placa na niego z radoscia i nadzieja bycia zbawionym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Jak byłem ostatnio w Warszawie to przejeżdżałem przez wilanow i widziałem reklamę mieszkań 20000zl/metr kwadratowy (pewnie jeszcze trzeba sobie wyremontować). Kogo stać na takie ceny i skąd się takie ceny biorą? Są oczywiście doozsze wille na obrzeżach. Polska to nie tylko wioski gdzie nawet autobus nie dociera, wiele firm się naprawdę rozrosło i wiele się zmieniło, cudu jeszcze nie ma, ale na pewno jest dużo lepiej. Przedsiębiorcy mówią ze rząd im kłody pod nogi rzuca, ale dzięki dostępowi do innych rynków, inwestycjom w Polskę idzie to wszystko jakoś do przodu. Ukraińcy tez od nas wysyłają kasę do siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Hhahahahahahahahaha....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
No ale wczym jest problem,zarabiam place podatki i sam decyduje gdzie lokuje pieniazki ,czy w Tajlandii,Hiszpanii jak to robia Norki. A Mi sie podoba Polska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok