Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

5 powodów, dla których warto włączyć możliwość logowania BankID - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 5 powodów, dla których warto włączyć możliwość logowania BankID
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rio
(rio)
Wiking
Warto wspomnieć o tym, że bez stałego numeru podatkowego, szanse na otrzymanie BankID są praktycznie zerowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Dla ludzi z d numerem alternatywą BankID jest BuyPass. .działa dokładnie tak samo mając uprawnienia stopnia 4.. ogólnie jest darmowe ale za pierwszym razem trzeba zapłacić około 300 NOK za wysyłkę na pocztę gdzie pracownik przeprowadzi weryfikację tożsamości na podstawie dokumentu i wręczy ci przesłany kod aktywacyjny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jacek gdansk)
Wiking
Niestety mimo zamówienia buypass nie mogę odebrać przesyłki na poczcie ponieważ skaner nie przyjmuje moich dokumentów .
Nie wiem co zrobić,czy też miałaś taki problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Ja miałam to samo.. 3 razy próbowałam odebrać i za każdym razem chodziłam jak był ktoś inny bo oni nie potrafią się dobrze obsługiwać tym systemem.. 3 osoba zresetowala system i bez problemu odebrałam..A tamci po 5 razy próbowali i nic.. także ja bym się upierała że mają próbować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wicek1980 Wic
(Wicek1980)
Wiking
Mam problem nie posiadam aktualnego paszportu a zamówiłem buypass i nie mogę go odebrać z poczty co mam zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok