Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Numer identyfikacyjny: pierwszy krok, by zacząć życie w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Numer identyfikacyjny: pierwszy krok, by zacząć życie w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Czy wracając po roku do Norwegii D numer, nadal jest ważny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Raz nadany numer personalny dopisany jest do danej osoby na całe życie. Dokładnie na tej samej zasadzie jak numer pesel w Polsce.
Zgłoś wpis
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Wyczytałem, że D numer nadaje się osobom podejmująca pracę do 6 miesięcy w Norwegii. To jak to wreszcie jest? Czy będzie ważny kiedy przyj3żdżam po roku nieobecności?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
PACIFIC napisał:
Wyczytałem, że D numer nadaje się osobom podejmująca pracę do 6 miesięcy w Norwegii. To jak to wreszcie jest? Czy będzie ważny kiedy przyj3żdżam po roku nieobecności?

...nikt ci juz tego numeru nie zabierze w Norwegii
..jest twoj na zawsze
...taki niesmiertelnik...na caly zywot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcinEez
(marcinEez)
Wiking
Czyli jak po pół roku D nummer staje się fodsel nummerem czy coś trzeba zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Sikkorka)
Wiking
Czy moge (jak?) uzyskac d'nummer po rejestracji na Policji, ale nie pracujac w Norwegii? W formularzu skladanym przez malzonkow do Skatteetaten celem uzyskania potwierdzenia mozliwosci zawarcia slubu wymagany jest normalny numer lub przynajmniej d'nummer. Bardzo prosze o podpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Sikkorka napisał:
Czy moge (jak?) uzyskac d'nummer po rejestracji na Policji, ale nie pracujac w Norwegii? W formularzu skladanym przez malzonkow do Skatteetaten celem uzyskania potwierdzenia mozliwosci zawarcia slubu wymagany jest normalny numer lub przynajmniej d'nummer. Bardzo prosze o podpowiedz. Nie wiem jak jest obecnie, jednak do niedawna nie trzeba było wcale pracować, ani nawet szukać pracy by otrzymać numer personalny.
Wystarczyło jedynie w najbliższym zamieszkania, skattekontoret wypełnić dokładnie i poprawnie odpowiedni druk pobytowy, na okres dłuższy niż 6 miesięcy i prawie z automatu otrzymywało się -D- numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Sikkorka)
Wiking
Serdecznie dziekuje za odpowiedz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok