Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacy awanturowali się w samolocie. Przy wyjściu czekała na nich policja - Norwegia

Czytali temat:
W Z Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty sztefan anty boj fra oszlo Łukasz Ch famila MNMN PiotrML (1446 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy awanturowali się w samolocie. Przy wyjściu czekała na nich policja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
PolAker ...pierwszy raz napisałeś coś logicznego z czym się faktycznie zgadzam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
LisArktyki Lis
(LisArktyki)
Wiking
i bardzo dobrze . Trzeba chlac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
W Sandefjord Torp tez mnie przetrzymywano, za glosno sie czlowiek usmiechal i za często, a moze za urode polską.. do dzis nie wiem co bylo tego przyczyną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
A DLACZEGO NIE PISZECIE O CHRYJACH URZĄDZANYCH PRZEZ NORWEGÓW I SZWEDÓD W POLSCE . TRZEBA BYC OBIEKTYWNYM A NIE SRONNICZYM LEWACKA STRONO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -201  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
W Sandefjord Torp tez mnie przetrzymywano, za glosno sie czlowiek usmiechal i za często, a moze za urode polską.. do dzis nie wiem co bylo tego przyczyną


...a może za całokształt?
...jeżeli tak się zachowywałaś jak na tym forum...to nie dziwota
...Ps. nie udawaj głupi.j
...znowu wymyślasz bzdury
...tu naprawdę trzeba popełnić duże wykroczenie ,żeby kogoś zatrzymać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
napisał:
W Sandefjord Torp tez mnie przetrzymywano, za glosno sie czlowiek usmiechal i za często, a moze za urode polską.. do dzis nie wiem co bylo tego przyczyną
...a może za całokształt?
...jeżeli tak się zachowywałaś jak na tym forum...to nie dziwota
...Ps. nie udawaj głupi.j
...znowu wymyślasz bzdury
...tu naprawdę trzeba popełnić duże wykroczenie ,żeby kogoś zatrzymać

Na szczęscie z Tobą tam nie byłam,bo bys wstydu przyniósł
nie odzywaj się do mnie.
W Norwegi wykroczeniem jest nawet chyba uśmiech...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -101  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
jurijgagarin napisał:
A DLACZEGO NIE PISZECIE O CHRYJACH URZĄDZANYCH PRZEZ NORWEGÓW I SZWEDÓD W POLSCE . TRZEBA BYC OBIEKTYWNYM A NIE SRONNICZYM LEWACKA STRONO

Gładysz i zołza powinniście się na randkę umówić. Omówicie sobie te wszystkie bolączki dotyczące waszych traum których doświadczyliście w Norwegii wyrządzonych przez obcokrajowców, bv, służby lotniska i lewaków. Uważajcie tylko na chlamydię...
P.S. No i popracujcie nad polską pisownią (wspólnie raźniej) jak dalej postanowicie w żenującym niestety stylu okupować to forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
I bardzo dobrze. Ja na miejscu tych zulikow pobilbym jeszcze na koniec policje. W koncu jestesmy Polacy. Kazdy ma sie nas bac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
jurijgagarin napisał:
A DLACZEGO NIE PISZECIE O CHRYJACH URZĄDZANYCH PRZEZ NORWEGÓW I SZWEDÓD W POLSCE . TRZEBA BYC OBIEKTYWNYM A NIE SRONNICZYM LEWACKA STRONO
Gładysz i zołza powinniście się na randkę umówić. Omówicie sobie te wszystkie bolączki dotyczące waszych traum których doświadczyliście w Norwegii wyrządzonych przez obcokrajowców, bv, służby lotniska i lewaków. Uważajcie tylko na chlamydię...
P.S. No i popracujcie nad polską pisownią (wspólnie raźniej) jak dalej postanowicie w żenującym niestety stylu okupować to forum.

Z kim ja sie bede umawiac,ty akurat mi tego pisac nie musisz, poniewaz w tej kwastii nie udzielam Tobie mojego pozwolenia, wiec komus radzisz popracowac nad Polska (pisze sie z duzej litery dla Twojej wiedzy-niewiedzy ) pisownia , i popracuj nad soba , bo kultury Tobie braknie w bardzo duzym stopniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -86  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok