Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chcą pozwolić na sprzedaż produktów z THC. Teraz wszystkie traktowane są jak narkotyki - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Kasia K Łukasz Ch grzegorzo Natalia Ad Dariusz Olearczyk (2001 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
No nareszcie ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kajkosz)
Wiking
W końcu będzie można legalnie używać olejków CBD, które ma działanie terapeutyczne i działa generalnie na każdą funkcję życiową. W całej Europie nie było z tym problemu, tylko w Norwegii widzieli w tym "narkotyki"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Dariusz Olearczyk
(DariuszOlearczyk)
Wiking
w Polsce jest z tym problem. Produkt może i legalny ale sanepid nie uważa, że CBD może być w produktach do spożycia. To samo THC legalna zawartość 0,2% to nie znaczy że jakakolwiek ilość może się pojawiać w produktach do spożycia w tym także suplementach (np: cbdgold.pl/olejki-cbd) , I teraz już część produktów nadal jest suplementami a inne są olejami nie będącymi środkami spożywczymi , czyli nie do spożycia na co VAT jest juz 23% a nie 8%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
palilem ta legalna maryche i faktycznie zapach,smaczek jak trawa ale zero jakiegos dzialania. W zasadzie tylko mnie gardlo po tym bolalo ale fajnie ze takie cos juz jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
palilem ta legalna maryche i faktycznie zapach,smaczek jak trawa ale zero jakiegos dzialania. W zasadzie tylko mnie gardlo po tym bolalo ale fajnie ze takie cos juz jest

Serio? Konopie siewne zawsze były legalne. Rosną dziko w wielu miejscach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
bodys napisał:
Riggman napisał:
palilem ta legalna maryche i faktycznie zapach,smaczek jak trawa ale zero jakiegos dzialania. W zasadzie tylko mnie gardlo po tym bolalo ale fajnie ze takie cos juz jest
Serio? Konopie siewne zawsze były legalne. Rosną dziko w wielu miejscach.


chyba Ci sie cos pokickalo. W polsce legalne to bylo chodzenie do kosciola. ze rosnie to sobie rosnie ale siewna to ma inny smak i zapach. nie wiem czy kiedykolwiek paliles oprocz skuna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
bodys napisał:
Riggman napisał:
palilem ta legalna maryche i faktycznie zapach,smaczek jak trawa ale zero jakiegos dzialania. W zasadzie tylko mnie gardlo po tym bolalo ale fajnie ze takie cos juz jest
Serio? Konopie siewne zawsze były legalne. Rosną dziko w wielu miejscach.

chyba Ci sie cos pokickalo. W polsce legalne to bylo chodzenie do kosciola. ze rosnie to sobie rosnie ale siewna to ma inny smak i zapach. nie wiem czy kiedykolwiek paliles oprocz skuna

tiaaaaa... Uwielbiam takie "merytoryczne" wypowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok