Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kierowcy mogą zapłacić za nowe inwestycje. Nad Oslo wisi widmo kolejnych podwyżek bompenger - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Ja sie tylko ciesze. Dzieki coraz drozszym bramkom bedzie sie zmniejszal natlok samochodow w miescie, a tym samym ja bede szybciej u moich klientow! Jednoczesnie dowioze towar wiekszej ilosci Polakkersow i zarobie wiecej!
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ellada napisał:
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam


...niech Polska sie bogaci...jeżeli w to wierzysz
...np. Włochom,Hiszpanii i Portugalii nie dorówna Polska nigdy a przecież od dawien dawna są w Unii i komuny nie mieli
...Ps. bo wiesz ,że obywatele tych krajów emigruja też za chlebem,lepszym chlebem..
..,Ps. za dużo Polaków w Polsce żle wróży ekonomii i stawkom
...więc módl się ,żeby wszyscy nie wrócili,bo stracisz robote...i przeprosisz się z Norwegią...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
ellada napisał:
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam


Dwa lata w Pl, dobrze ci tam, zmień forum na Polacy w Polsce cieszcie się i radujcie. Po co tu komentujesz jeśli cię to kompletnie nie dotyczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
ellada napisał:
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam

Dwa lata w Pl, dobrze ci tam, zmień forum na Polacy w Polsce cieszcie się i radujcie. Po co tu komentujesz jeśli cię to kompletnie nie dotyczy?


Hmm, a czy jest portal "Mojapolska"?

Czlowiekowi ckni sie za Norwegia, ale ma potrzebe wmawiania sobie, ze w kraju nadwislanskim wspaniale mu sie powodzi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Asikhb napisał:
ellada napisał:
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam

Dwa lata w Pl, dobrze ci tam, zmień forum na Polacy w Polsce cieszcie się i radujcie. Po co tu komentujesz jeśli cię to kompletnie nie dotyczy?

Hmm, a czy jest portal \"Mojapolska\"?
Czlowiekowi ckni sie za Norwegia, ale ma potrzebe wmawiania sobie, ze w kraju nadwislanskim wspaniale mu sie powodzi....

Polska jest wspaniala, jak Norwegia cala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Ze wam się ta dzieci nie znudzi.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok