Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kierowcy mogą zapłacić za nowe inwestycje. Nad Oslo wisi widmo kolejnych podwyżek bompenger - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Małą łyżeczką coraz to więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Ja sie tylko ciesze. Dzieki coraz drozszym bramkom bedzie sie zmniejszal natlok samochodow w miescie, a tym samym ja bede szybciej u moich klientow! Jednoczesnie dowioze towar wiekszej ilosci Polakkersow i zarobie wiecej!
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil Przybył
(ellada)
Wiking
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
653 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb) Online
Wyjadacz
ellada napisał:
Hahah jeszcze chwila i w Polsce będzie się lepiej żyło mimo mniejszych zarobków. Wszyscy wrócą do Polski jak i już wielu wróciło, bardzo dobrze, wracać rodacy w Polsce jest zbyt dobrze aby tracić czas na zagranicę. Dla sprostowania ja już 2 lata jestem w PL i to był i moja najlepsza decyzja.
Pozdrawiam

Dwa lata w Pl, dobrze ci tam, zmień forum na Polacy w Polsce cieszcie się i radujcie. Po co tu komentujesz jeśli cię to kompletnie nie dotyczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
603 Posty
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
ellada napisał:
Pozdrawiam

Dwa lata w Pl, dobrze ci tam, zmień forum na Polacy w Polsce cieszcie się i radujcie. Po co tu komentujesz jeśli cię to kompletnie nie dotyczy?

Hmm, a czy jest portal "Mojapolska"?

Czlowiekowi ckni sie za Norwegia, ale ma potrzebe wmawiania sobie, ze w kraju nadwislanskim wspaniale mu sie powodzi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
pozytywnazołza
(pozytywnazołza)
Początkujący
Satan napisał:
Asikhb napisał:
ellada napisał:
Pozdrawiam

Hmm, a czy jest portal \"Mojapolska\"?
Czlowiekowi ckni sie za Norwegia, ale ma potrzebe wmawiania sobie, ze w kraju nadwislanskim wspaniale mu sie powodzi....

Polska jest wspaniala, jak Norwegia cala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Ze wam się ta dzieci nie znudzi.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas