Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Jestem Optymista lecz Idą chude Lata, ale nie tylko dla Norwegii, poczytajcie na temat Globalnego Kryzysu 2019-2025
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
cham napisał:
Tez mi problem Wystarczy kupic elektryka. Mam gdzies cene benzyny

Zauwazylem ze moja wypowiedz jest bardzo popularna.........to dodam jeszcze ze:
Ladujac samochod w domu, kosztuje mnie 60-65 nkr naladowanie do pelna, na czym przejezdzam okolo 500 km. W porownaniu do zwyklego samochodu, skromnie liczac, 5l/100 diesla, bedzie to 60x5, a wiec 300 nkr. (-bramki i parkowanie w wiekszosci miejsc).
No ale ja wiem. Diesel jest lepszy
Placac minimalnie wiecej, mozna oczywiscie zaladowac na 350 km w dwadziescia min. Jak sie musi.
Powodzenia wszystkim zakochanym w dieslu i benzynce I gratulacje z wytrwalosci w zachowaniu tradycji.
Pamietam dokladnie ile "wiarygodnych" raportow zostalo napisanych na temat nieszkodliwosci palenia papierosow. Szczegolnie wazne i bardzo naukowe byly te ktore byly robione na zamowienie przemysly tytoniowago. Dzis, pelno jest takich samych na temat szkodliwosci i nieprzydatnosci samochodow elektrycznych. I tez produkowanych na zamowienie przemyslu samochodowego.
Tak wiec ............. warto poczekac jak trend sie rozwiaze. A wybor nalezy do Ciebie Ja w kazdym badz razie wole jezdzic taniej. (zauwaz przy tym, ze poki co, za hybryda nie placisz mva a za pelnego elektryka innych tez podatkow)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Ja jeżdżę na benzynce i mimo wysokich cen jakoś mnie to nie boli, przy obecnych zarobkach cena paliwa wcale nie jest taka straszna porównując to co zarobiłbym w Polsce. Wystarczy przełożyć cenę paliwa na procenty i za jaki procent pensji w pl i nor da się przejechać 100 czy inną dowolną liczbę kilometrów. Prędzej czy później też się raczej przerzucę na elektryka, ale głównie z powodów ekologicznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Drapakpilot napisał:
Ja jeżdżę na benzynce i mimo wysokich cen jakoś mnie to nie boli, przy obecnych zarobkach cena paliwa wcale nie jest taka straszna porównując to co zarobiłbym w Polsce. Wystarczy przełożyć cenę paliwa na procenty i za jaki procent pensji w pl i nor da się przejechać 100 czy inną dowolną liczbę kilometrów. Prędzej czy później też się raczej przerzucę na elektryka, ale głównie z powodów ekologicznych.
Logiczne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Wymaga to trochę obserwacji, ale nie jest niemożliwe. Co? Zauważenie, że w NO nasila się kampania likwidacji sam. osobowych. I tak: najwyższe w Europie ceny samochodów, paliwo najdroższe w Europie, masa dodatkowych opłat związanych z samochodem nie istniejących w Europie m.in. myto (bompenger) etc. Krótka nazwa koncepcji grønn fascisme.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...drooożej??????
...paliwo tańsze to chyba jest tylko w USA
...powtarzam dorosły dziubielak kupi 10 litrów za godz.netto!!!!
...a ceny aut są proporcjonalne do zarobków
...nawet Tesle3 juz kupisz za dochód roczny...są inne tansze!
...Ps. a ile to kosztuje paliwo w Pl i ile auta....policzta chłopy!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
TomaszLenartowicz napisał:
I tak: najwyższe w Europie ceny samochodów, paliwo najdroższe w Europie, masa dodatkowych opłat związanych z samochodem nie istniejących w Europie m.in. myto (bompenger)

A kiedy było inaczej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
ellada napisał:
Super jak dla mnie. Ja chcę aby była nawet po 20 koron.
handlujesz firmowym?czy masz eletryka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
bojfraoszlo napisał:
....Ps. dorosly chlop za roboczogodzine netto zatankuje 10 litrow
...czy to jest drogo?????

drogo ...w kraju nad wisłą ma 4 ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...fajki tez tam pewnie tanie są...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok