Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Mariusz Kucharski Jarek K norge 72 norge 72 tomasz jagodziński Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch Ikett Personalpartner Miroman Odin MNMN (1182 niezalogowanych)
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
cham napisał:
To musze przyznac: Wskazywac wskazowki to morawiecki potrafi. Szczegolnie wskazowki nieprawdziwe albo takie ktore sam wymyslil. Takie wskazowki sa dobre, bo ich nie widac i wtedy mozna mowic ze sa jak ich nie ma.
Tak wiec................... jest dobrym wskazywaczem wskazowek wskazywaczem. Ten wskazywacz jest coraz wiekszy, w miare wzrostu ilosci klamliwych wskazowek

Masz racje... nikt procz opozycji nie okradal polski,tylko skąd sie wziąl taki wysoki wskaźnik wysprzedawania Panstwa Polskiego za czasow opozycji????? to jest dopiero zagadka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Za czasow opozycji? Czegos tu nie rozumiem. Chodzi ci o to ze jak PO rzadzilo to pis byl w opozycji i kradl? Bo PO nie moglo krasc, bo przeciez nie bylo w opozycji i rzadzilo. Wyjasnij to prosze
No i ten wskaznik wyprzedawania. Ciekawa rzecz Mozesz podac jaki to wskaznik?
Acha............ i co ci opozycja ukradla?
Dziecko................... nie sluchaj juz klamczuszka bo to zdrowe, jak widze, nie jest dla ciebie.
No i............badz konsekwentna ! Obiecalas mi na wszystkie swietosci, ze postow moich nie bedziesz komentowac. Ucieszylem sie strasznie ale teraz widze ze nie dotrzymujesz slowa Nie rob tego bo stracisz wiarygodnosc i twoje cenne posty nie zostana dostrzezone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok