Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

17 maja policja w całym kraju będzie uzbrojona „na wypadek zamachu terrorystycznego” - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Josef Satan Waldemar Mikołajczyk ja ja Łukasz Ch Ikett Personalpartner paweluanset (1132 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wszystko wiesz i nikt cie nie przekona...
...Ps.ciebie tez tutaj wpuścili....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
tomalkowal napisał:
tak piękny kraj a ludzie glupi a raczej sprzedajni politycy jak ten lewak szef nato. wpuscic do kraju tak odmiennie kulturowo ludzi i w obliczu narodowego swieta zbroic się przed nimi . tylko mi tu nie piszcie ,ze nie wszyscy sa tacy bo mi się już wymiotować chce od tych lewackich pojec.

Mieszkasz w Norwegii czy w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...stanął chłop okrakiem nad Bałtykiem ,wiatr powiał, majtnęło gościem na północną stronę i zamiast zwymiotować tam to narzygał na Norwegie...szkoda ,że przed tak ważnym świętem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...stanął chłop okrakiem nad Bałtykiem ,wiatr powiał, majtnęło gościem na północną stronę i zamiast zwymiotować tam to narzygał na Norwegie...szkoda ,że przed tak ważnym świętem...

No tak, zapomniałam że ostatnio w modzie pawie i bąki. Na nieszczęście codziennie ktoś przypomina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
bojfraoszlo napisał:
...stanął chłop okrakiem nad Bałtykiem ,wiatr powiał, majtnęło gościem na północną stronę i zamiast zwymiotować tam to narzygał na Norwegie...szkoda ,że przed tak ważnym świętem...
No tak, zapomniałam że ostatnio w modzie pawie i bąki. Na nieszczęście codziennie ktoś przypomina


...codziennie też kogoś ,,dymają,,,...na czymś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
No pięknie ...a kogo oni się tak boją że śię zbroją? Niemcy idą...Ruscy?...a nie!...to nowi obywatele ...których sami sobie sprowadzili!....hahahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Slyszalem glosy ze to Polakow sie boja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
W Polsce nikt nie musi sie zbrojić, w Polsce zyje sie bezpiecznie, w Polsce chce sie życ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
W Polsce nikt nie musi sie zbrojić, w Polsce zyje sie bezpiecznie, w Polsce chce sie życ!

Zbroić nie zbrojić...
Ostatnio na sporej imprezie gdzie był brak porządnej obstawy zakończył się błyskiem ostrza na scenie. Uważałabym z tym podnieceniem na hasło "Polska bezpieczna"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok