Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
W Norwegii wszystko jest najgorsze.
Ludzie, jedzenie, natura, pogoda, sasiedzi, sklepy, szkoly...samemu trzeba dodac reszte.

Jak swietnie jest tutaj przyjechac, zarabiac pieniadze i narzekac. Albo mieszkac w Polsce i narzekac na Norwegie (jak to robi grochowa ksiezniczka).

W Polsce, krainie mlekiem i wodka plynacej, wzzystko natomiast jest wspaniale. Zwlaszcza ludzie.

I w takim przekonaniu niech pozostana wszyscy ciasnoglowi. I niech czym predzej wyjezdzaja do owej krainy szczescia wiecznego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Bayer
(RafalBayer1)
Wiking
Przyjeżdżając do Norge znałem wiele już osób z odmiennym kolorem skóry.
Nie przeszkadzali mi . Z kilkoma osobami różnych narodowości utrzymuję kontakt do dzisiaj i potrafimy zawsze znależć wspólny język.
Lecz!!!! Pracując w kraju fiordów już ponad dziesięć lat zaczynam powoli być rasistą, w odpowiedzi na zagrożenia ze strony religii muzułmańskiej.
Czuję dumę z tego że jestem Polakiem( chociaż pracuję w Norwegii).
Myślę że większość i tu się może trochę niestosownie wyrażę " białej rasy europejskiej" , ma naprawdę dość tzw: poprawnej polityki przyjażni i zrozumienia
, wbrew opinii publicznej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
[b]RafalBayer1 napisał:

" Pracując w kraju fiordów już ponad dziesięć lat zaczynam powoli być rasistą, w odpowiedzi na zagrożenia ze strony religii muzułmańskiej"


Religia nie jest zagrozeniem, tylko ludzie interpretujacy ja w swoisty sposob.
Ja sie bardzo boje katolickiego spojrzenia na rzeczywistosc. Boje sie katolickiego podrzegania dla nienawisci, nietolerowania roznorodnosci i ograniczania praw kobiet.


"Czuję dumę z tego że jestem Polakiem( chociaż pracuję w Norwegii)."

Duma jest jednym z grzechow glownych, jak glosi wiara katolicka.
I sprecyzuj z czego jestes taki dumny, chetnie sie dowiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ronim)
Wiking
Mieszkam w Anglii i powiem tak! Nie mój kraj i nie interesuje mnie kto tam mieszka ! Jak sie komus nie podoba na obczyznie mozna wrócic do Polski gdzie naokolo zyja sami biali, po drugie tak samo jak wy nienawidzicie kolorowych tak samo biali Norwegowie nienawidza was Polaków tyle ze oni wam tego w twarz nie powiedza i beda sie glupio usmiechac ze taka tak Polacy wspaniali itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok