Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowy rekord świadczeń z NAV: w 2018 do Norwegów trafiał ponad miliard koron dziennie - Norwegia

Czytali temat:
Pawel Syposz Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. (686 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sandra90
(Sandra90)
Wiking
Pobierać podatki przez 40 lat albo i więcej to umieją a jak mają wypłacać zasłużone emerytury to już nie pasuje . To piszą ile ich kosztują emeryci , niech napiszą ile Ci emeryci wpłacili do budżetu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
No troche glupi pomysl nieplacic podatku. Lekarz? Szkola? Bezrobotne? Emerytura? Drogi? itd.itd.
Majac splacony dom, bez dlugow ........... 600.000 rocznie przy mniejszym podatku wystarczy.
No ale ja wiemW Polsce jest lepiej
Musisz jednak Sandruniu troszke jeszcze pozapierdyczac zeby sobie to wypracowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sandra90 napisał:
Pobierać podatki przez 40 lat albo i więcej to umieją a jak mają wypłacać zasłużone emerytury to już nie pasuje . To piszą ile ich kosztują emeryci , niech napiszą ile Ci emeryci wpłacili do budżetu .
Leć i żyj w kraju gdzie nie płaci się podatków. Nie męcz się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
ja poza 2x ojcowskim przez 21 lat nic nie dostalem moze czas to zmienic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
zaskarbygg napisał:
ja poza 2x ojcowskim przez 21 lat nic nie dostalem moze czas to zmienic?

Tylko się cieszyć z sytuacji, że przez 21 lat nie korzystałeś z pomocy szpitala, policji, straży poż, z renty, emerytury, szkoły. Na szczęście dzieci będą miały święty spokój w razie "w"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok