Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Zakłócał lot, wydmuchał 2 promile: Polak ukarany mandatem - Norwegia

Czytali temat:
Aghartaa K Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch Agnes333 MARIUSZ313131 aaaa MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. (957 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zakłócał lot, wydmuchał 2 promile: Polak ukarany mandatem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Mandat w tysiącach i minimum 5-10 lat zakaz podróżowania samolotem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 60  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
I wpi.... l taki solidny gumową pałką, by wbić mu w pusty ł.b że to nie "obora" w jakiej go wychowali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 54  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
PolAker napisał:
Ja nie wiem co do za moda się zrobiła spożywania alkoholu w czasie lotu a co więcej już przed samym lotem.
To można kupić alkohol to znaczy że trzeba chlać ?

Po starcie samolotu, minie troche czasu , to stewardessy wjezdzają ze zwoim wòzkiem pelnego towaru jak na straganie wiejskiej sprzedazy, sprzedają swoj towar miedzy innymi alkohol, ktory w czasie lotu norwegowie trzymają w dloniach, ich stan zejscia z pokladu samolotu jest tak ciezki jak grawitacja w kosmosie, wiec chyba jest to rytuał picia na pokladzie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...obsługa nie sprzedala by nikomu alkoholu w takiej iloci zeby ,,wydmuchac,, 2 promile
...cep ,,nadmuchał ,,sie przed lotem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
PolAker napisał:
Ja nie wiem co do za moda się zrobiła spożywania alkoholu w czasie lotu a co więcej już przed samym lotem.
To można kupić alkohol to znaczy że trzeba chlać ?

Po starcie samolotu, minie troche czasu , to stewardessy wjezdzają ze zwoim wòzkiem pelnego towaru jak na straganie wiejskiej sprzedazy, sprzedają swoj towar miedzy innymi alkohol, ktory w czasie lotu norwegowie trzymają w dloniach, ich stan zejscia z pokladu samolotu jest tak ciezki jak grawitacja w kosmosie, wiec chyba jest to rytuał picia na pokladzie..


Chyba mylisz kraje. Lot z PL do Nor trwa krótko i alko na pokładzie nie jest sprzedawany na flachy. Nie wiem skąd dokąd leciałaś, ale pomyliłaś samoloty.
"Ciężki jak grawitacja w kosmosie" ? - chciałam prosić o rozwinięcie tej myśli, ale się rozmyśliłam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:
PolAker napisał:
Ja nie wiem co do za moda się zrobiła spożywania alkoholu w czasie lotu a co więcej już przed samym lotem.
To można kupić alkohol to znaczy że trzeba chlać ?

Po starcie samolotu, minie troche czasu , to stewardessy wjezdzają ze zwoim wòzkiem pelnego towaru jak na straganie wiejskiej sprzedazy, sprzedają swoj towar miedzy innymi alkohol, ktory w czasie lotu norwegowie trzymają w dloniach, ich stan zejscia z pokladu samolotu jest tak ciezki jak grawitacja w kosmosie, wiec chyba jest to rytuał picia na pokladzie..

Chyba mylisz kraje. Lot z PL do Nor trwa krótko i alko na pokładzie nie jest sprzedawany na flachy. Nie wiem skąd dokąd leciałaś, ale pomyliłaś samoloty.
\"Ciężki jak grawitacja w kosmosie\" ? - chciałam prosić o rozwinięcie tej myśli, ale się rozmyśliłam...


...grochowa ,,widzi ,,promile podwójnie ..zwłaszcza u Norwegów..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...obsługa nie sprzedala by nikomu alkoholu w takiej iloci zeby ,,wydmuchac,, 2 promile
...cep ,,nadmuchał ,,sie przed lotem

W samolotach sprzedadzą w kazdym razie tyle ile im sie uda. Ze tego w koncu tanie linie zyja . I niewazne, ze juz wchodzac do samolotu ktos ledwo stal na nogach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok