Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chcą ciąć zasiłki za wypuszczanie dziecka z domu po 23. Frp ma pomysł na walkę z nożownikami - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Za mojej mlodosci, a dawno to bylo, mlodziez szkolna nie mogla sie pokazywac na ulicach po godzinie 21.00 - no chyba, ze w towarzystwie starszych.
Jestem za, i chyba nawet nie jestem przeciw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jedna pani z opozycji stwierdziła że..." nie można karać rodziców za czyny swoich pociech, bo i tak już mają ciężko.... z taką młodzieżą..."... no ...tak.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Jeżeli polska pisarzyna nic nie poprzękręcała to sprawa jest oczywista i powinna trafić do trybunału unii europejskiej, wyrzuca się polskiego konsula który broni polskich dzieci a tu czytamy że rodzice będą odpowiadać za swoje dzieci, czegoś tu nie rozumiem, czy bandyci z barnevernet nie powinni najpierw pozwać rodziców, a dopiero po wyroku zabierać dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Młodzi z biedy szlajaja się po ulicach, jeśli rodziców bylo by stać to zarzucili by młodzież tyloma zajęciami dodatkowymi, głównie sportem ze nawet nie mieli by siły na głupoty. Jednak jeśli kogoś największa ambicja jest siedzenie na zasiłku to raczej nie będzie taka osoba inwestowała w przyszłość dziecka. Jak obecny rząd będzie wybrany na kolejna kadencje to musza pomyśleć o wydzieleniu terenu na „fawele” przy każdym mieście. To by zreszta było w końcu fajne rozwiązanie, ludzie musza płacić po 10000 za przegniłe nory a na slumsach przegniła nora była by za darmo, do tego kradzione jedzenie za grosze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Bialy nastoletni norek biegajacy z nozem w nocy w centrum Oslo buahahahahah taki to moze co najwyzej ze strachu puscic kleksa w rurki. Partia taki postep zrobila ze sprowadzili kolorowych czyli problem i teraz magicznego rozwiazania szukaja ograniczajac ludziom swobody cos mi to przypomina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kama Kama
(Kama9)
Wiking
Świetny pomysł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok