Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Polska zareaguje bardzo stanowczo i zaprzestanie eksportu wegla do N. No i N bedzie w ciezkiej d.....e
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
napisał:
Satan napisał:
napisał:
Satan napisał:
No to teraz wszyscy prawdziwi polacy wyjada do swej ojczyzny.
Trzeci sort (w tym ja) sie nie boi BV, to doprawdy nie ma czego.

Dlatego tak twierdzisz, ze nie ma sie czego bać, poniewaz jestes juz starym dzieckiem, Ciebie nikt juz nie chce i nic Tobie nie grozi a co mozesz powiedziec rodzinom rozdzielonymi ze swoimi maloletnimi dziecmi ?
\\\\\\\"Przyjechaliscie do Norwegi za pracą, ale w zamian musicie panstwu Norweskiemu oddac swoje dzieci\\\\\\\" ???

Hmmm, przez wiele lat moje dzieci byly male. Pozniej urosly a ja sie zestarzalem.
I nawet pies z kulawa noga sie moimi dziecmi nie zainteresowal, nie mowiac juz o BV.
Jestem za zawiadamianiem BV gdy zachodzi podejrzenie nieprawidlowosci w wychowywaniu dzieci. Sam tez czasami BV musze zawiadamiac (z racji zawodu).
Mam wiecej zaufania do BV niz do polskiej rzeczywistosci.

Aaaa... do Polskiej rzeczywistosci masz pretensje ze w koncu w Polsce vat jest uszczeniony..?? ,a Polska gospodarka sie pnie ku pozytywnemu gospodarczemu rozwojowi..??
za opozycji bylo lepiej? ze polska byla do granic mozliwosci systematycznie okradana??
To Cie boli..?


No i widzisz, Satanie Dla tego wlasnie warto tu przychodzic. Perly retoryki rozjasniaja zycie Nawet opozycja w PRL jest winna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Brawo. Wiecej pracownikow BV, podatkow, bramek, azylantow. Wszystko dla dobra obywatela. Juz nawet ekonomicznie sie nie oplaca tam jechac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
high_octane napisał:
Brawo. Wiecej pracownikow BV, podatkow, bramek, azylantow. Wszystko dla dobra obywatela. Juz nawet ekonomicznie sie nie oplaca tam jechac.

Nic sie tutaj nie oplaca. Nawet oddychac.
Dobrze, ze ciebie tutaj nie ma. Trafiony wybor.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
QVX
(QVX)
Wiking
Czyli problem z BV leży tak naprawdę w ludziach. Po prostu ten urząd obsiadły paniusie zatrudniane na zasadzie "psiapsiółka poleca psiapsiółkę", bez kwalifikacji i kompetencji, ale za to z przerostem ego, którym na dodatek dano olbrzymie uprawnienia. Czy te idiotki demonstrantki nie potrafią zrozumieć, że jak się czegoś nauczą, to efektywniej wykorzystają ten czas. A może to wiedzą, ale boją się, że jak rząd zacznie wymagać kwalifikacji, to psiapsiółka już się nie załapie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok