Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ponad milion koron więcej na świąteczne wydatki. „Mogą sobie na to pozwolić” - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Bogdan Tracz boj fra oszlo sobek22 Thomas82 Kolodziejczak ZabavaRo sandra.88.. Dominik Przyborowski (936 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Tych pieniedzy wyda sie wiecej tylko i wylacznie z powodu rażących podwyżek wszelkiego rodzaju artykułów. Nie ma to nic wspólnego z celebracją świat. Artykuł z dupy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Chudy
(AgnieszkaChudy)
Wiking
Ja mam tylko jedno pytanie - skoro w 2017r. wydali 50 mln, a w 2018r. 51 mln, to jakim cudem "To o 10 proc. więcej niż w 2017."? 2% z 50 to 1 [mln]. A 10% z 50 to 5 [mln].. No chyba że ktoś jest mnie w stanie oświecić bo jestem w błędzie i zrozumiałam źle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
W Norwegii mieszka ponad 5 milionow mieszkancow, kazdy z nich wedlug szacunkow DNB wyda 12 288 koron. To wyjdzie odrobine wiecej, niz 51 milionow koron. Duuuuuuuza odrobine. Autor(ka) ma pewnie kalkulator w telefonie. Nie klulo w oczy w trakcie pisania tych bzdur? Te 51 milionow koron wydaja mieszkancy Norwegii kazdego dnia, a nie w okresie przeswiatecznym. Polecam tabliczke mnozenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Wedlug statystyk z poprzednich lat wydatki w grudniu na prezenty swiateczne i inne zakupy to okolo 60 miliardow koron. W tym roku pewnie wiecej. Odrobine wiecej niz 51 milionow koron. Zycze dobrego celebrowania, ale po pracy, nie przed praca. Zwykle zle sie to konczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Kolejny przykład "propagandy sukcesu". Za Gierka czytaliśmy w gazetach ze Polska była 10 potęga swiata. Ci co wtedy zyli wiedza jak to sie skończyło. Norwegowie sa jednym z najbardziej zadłużonych narodów swiata. Zycie na kredyt ma "krótkie nogi".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
TomaszLenartowicz napisał:
Kolejny przykład "propagandy sukcesu". Za Gierka czytaliśmy w gazetach ze Polska była 10 potęga swiata. Ci co wtedy zyli wiedza jak to sie skończyło. Norwegowie sa jednym z najbardziej zadłużonych narodów swiata. Zycie na kredyt ma "krótkie nogi".

...Tomaszu, kredyty w Norwegii szczegolnie mieszkaniowe sa chyba najnizej oprocentowane na swiecie...2,4% ...wiec ludzie biora ja chetnie...bo prawie nic nie kosztuja...
...konsumpcyjne ...troche wyzej
...Ps. moja podpowiedz rzadom PIS w Polsce...maja juz pod kontrola PKO SA i PKO BP...niech wprowadza tanie kredyty np. mieszkaniowe na poziomie inflancji plus mini zysk ...a beda rzadzic do konca swiata albo jeszcze dluzej...
...tak ten swiat juz jest ulozony ze miara dobrobytu sa tanie kredyty...
...chyba to Kamasutra pierwszy to powiedzial ale nie jestem pewien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok