Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

113 Posty

(cham)
Początkujący
Ale Janusz i Grazyna dalej sa zadowoleni ze 110 na leb Za godzine znaczy sie.
A tak w ogle to temat pieniazkow jest bardzo ciekawy. Ludzie nie beda nigdy zadowoleni doputy, dopuki wszyscy nie beda zarabiali powyzej sredniej. Zycze wiec wszystkim Januszom i Grazynkom milego wyscigu do osiagniecia celu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
U mnie na wsi mowia, ze nie wazne ile sie zarabia. Wazne ile sie odklada.
I w tym przoduja rodacy.
Przeciez nie trzeba dobrze jesc, dobrze mieszkac czy miec jakies dobre zycie towarzyskie. Najwazniejsze jest odkladanie koronek. No i kalkulowanie, jaki przelicznik na zlotowki jest najlepszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...święte słowa powiadacie satanie...
..niekorzystny kurs korony zniweluja im nadgodziny płatne oczywiście normalnie,żadne tam jakieś 50tki czy 100tki,bo po co ,,stawiać sie ,,szefunciom dobroczyńcom...
...a i ponarzekają też gratis przy sobotniej wódeczce od przemyta
...i oczywiście zawsze brakuje wolnego czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
U mnie na wsi mowia, ze nie wazne ile sie zarabia. Wazne ile sie odklada.
I w tym przoduja rodacy.
Przeciez nie trzeba dobrze jesc, dobrze mieszkac czy miec jakies dobre zycie towarzyskie. Najwazniejsze jest odkladanie koronek. No i kalkulowanie, jaki przelicznik na zlotowki jest najlepszy.

Cyt: "U mnie na wsi mowia, ze nie wazne ile sie zarabia. Wazne ile sie odklada."
Odkładany pieniądz gnije... pieniędzy się nie odkłada,pieniądze się inwestuje,zeby pieniądz tworzył następny pieniądz wiec powiedz Twojej całej wsi,ze mają błędny tok myślenia. tak samo jak ty..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Satan napisał:
U mnie na wsi mowia, ze nie wazne ile sie zarabia. Wazne ile sie odklada.
I w tym przoduja rodacy.
Przeciez nie trzeba dobrze jesc, dobrze mieszkac czy miec jakies dobre zycie towarzyskie. Najwazniejsze jest odkladanie koronek. No i kalkulowanie, jaki przelicznik na zlotowki jest najlepszy.

Cyt: \"U mnie na wsi mowia, ze nie wazne ile sie zarabia. Wazne ile sie odklada.\"
Odkładany pieniądz gnije... pieniędzy się nie odkłada,pieniądze się inwestuje,zeby pieniądz tworzył następny pieniądz wiec powiedz Twojej całej wsi,ze mają błędny tok myślenia. tak samo jak ty..


Drzewiej mowiono, ze jak bog chce kogos pokarac, to mu odbiera rozum.
Hmm....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok