Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

113 Posty

(cham)
Początkujący
marcino0211 napisał:
,,mojanorwegia,, zamiast powielac propagande moze kiedys w koncu zdobecie sie na prawde ? Zamiast lizac dupe norkom , przy takim wzroscie kosztow zycia tutaj to niech sie nie podniecaja wzrostem plac na takim poziomie 3% bo to wszystko na glinianych nogach stoi !
Tez tak uwazam Konsekwencja powinno byc wniesienie skargi do Sadu Unii ze Norwegia osmiela sie gorspodarowac wedlug swoich a nie polskich standardow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Piotr Polus
(pitu83)
Wiking
stooq.pl/q/?s=cl.f&c=1d&t=l&a=lg&b=0

Kurs barylki ropy naftowej. Skad wy te dane bierzecie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafal152
(Rafal152)
Wiking
To jest kurs WTI zobacz sobie BRT !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
zwiazki zawodowe beda dzielnie walczyly o podwyzki cala korone brutto na godzine wynegocjuja tacy sa skuteczni. Wystarczy tylko co miesiac z pensji oddac im 700-800 koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Chyba sam Donald Tusk udzielił im kilka lekcji z propagandy sukcesu. Przecież to za jego kadencji wielu Polaków zarabiało po 3zl na godzinę i dumnie powtarzali ze do polski dobrobyt zawitał, no bo przecież chodniki, autostrady, aquaparki. To nic ze nie było ich stać na to wszystko, rudy się postarał żeby i tak się cieszyli... W Norwegi jeszcze wielu wierzy w to ze mieszkają w najbogatszym państwie a do okoła to bieda. Oby tym razem nie była to propaganda, jak na razie to wypłaty w firmach są śmieszne w porównaniu do kosztów życia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
"Oby tym razem nie była to propaganda, jak na razie to wypłaty w firmach są śmieszne w porównaniu do kosztów życia."
I te wypowiedz opieraz na jakich faktach w stosunku do Polski? Srednich zarobkow, czy zarobkow tych tych ktorych znasz i dobrze im sie powodzi?
Czy naprawde uwazasz Polakow za idiotow? Czy myslisz ze siedzieli by tutaj gdyby tak bylo jak mowisz?
Liczby poprosze, liczby!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wyśpij się chamie bo już sam nie wiesz o czym piszesz nie mam czasu by ci przedstawiać liczby itp. Można o tym dyskutować dniami i nocami, tylko ci, którzy siedzą na garnuszku navu maja na to czas. W internecie panuje wolność, jak będę miał ochotę to zacznę pisać bajki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Ups..................sorry Zapomnialem z jak wysokim poziomem mam do czynienia. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Kazdy powinien znac swoje miejsce a mnie , w pijackim widzie czasami sie miesza Jeszcze raz przepraszam i obiecuje poprawe! Mysle ze w swojej wiekomyslnosci jestes w stanie mi wybaczyc ze sie osmielilem zadac tak niewygodne pytanie. Wybacz My "navovcy" juz tak mamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Chętnie podał bym fakty, ale muszę się wyspać by nabrać energi do pracy na norweski dobrobyt i by coś z tego dla mojej rodziny skapnęło Cena za baryłkę ropy jest ostatnio niemal tak stabilna jak kursy kryptowalut, wiec lepiej liczyć na siebie i nie marzyć ze chciwi szefowie zaczną dokładać kilkadziesiąt tysięcy do wypłat rocznie. Pracy jest bardzo dużo, fachowców brakuje już od dawna, a stawki jak na razie są śmieszne. O wszystkim i tak zadecyduje rynek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Tobie chyba SMS przychodzi jak ja dodaje komentarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok