No bo wiesz............... ja jako navoviec to nie musze sie klasc o 21.00
Poza tym porywasz mnie swoim polotem i czuje ze moge sie duzo od Ciebie nauczyc. Moze i w koncu dostane prace jak poslucham Twoich rad.
7 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Posiadasz firmę w Norwegii? Chciałbyś rozpromować swoje usługi/ produkty wśród Polonii? Dopiero wystartowałeś i masz ograniczone środki na reklamę? Odezwij się do nas i daj się zauważyć! MojaNorwegia.pl to największy portal dla Polaków w Norwegii. Docieramy do ponad 90% Polaków zamieszkujących ten kraj. Miesięcznie portal odwiedza ponad 300 000 unikalnych użytkowników Pokaż swoją firmę i oferowane produkty! Przedstaw swoje usługi w największej bazie ogłoszeń dla Polaków w ...