Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

To nie jest historia jednego człowieka. Film „22 lipca” kieruje dramat z Utøyi na właściwe tory [RECENZJA] - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Szymanski boj fra oszlo Josef Satan ja ja Łukasz Ch WaniliowyMis famila LukaszSkowro Ułan (622 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Sprowadzanie nieeuropejczykow do europy i utrzymywanie ich cale zycie na koszt podatnikow powinno byc traktowane jak zdrada stanu.

Po to sie promuje te wszystkie dewiacje, zeby ludzie sie godzili na wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Piechowski
(SzymonPiechowski)
Wiking
Breivik wiedział że coś trzeba zrobić i nawet kto jest odpowiedzialny za to co się dzieje. Niestety, postąpił lekkomyślnie celując w młodych. Młodzi zawsze mogą zmienić poglądy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartek Gawrys
(Bartas)
Wiking
Nie jest on wariatem ani szajbusem ktory porywa dzieci i gwlaci w piwnicy wiec uwazam jego ideologie za sluszna on czol sie gwalcony w swoim kraju przez obca kulture ktora slaniajac sie slowem ,, jestes rasista ,, gwalci nas wszystkich. Wiem po sobie w pracy co moge Ja - nie skalany Polak -a co moze -alla Europejczyk- w brazowej skorze, dajcie juz spokuj z ta poprawnoscia polityczna bo juz kolo dupy zaczyna sie palic a my zamiast to gasic dmuchamy by bardziej sie palilo. Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu To nie jest historia jednego człowieka. Film „22 lipca” kieruje dramat z Utøyi na właściwe tory [RECENZJA]


Mam spore watpliwosci, czy asy tego forum sa w stanie zrozumiec ten film i poddac swoje mozgownice refleksji na temat niebezpiecznej ideologii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Niebezpiecznej ideologi.. której ? islamu? czy komunizmu?..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Niebezpiecznej ideologi.. której ? islamu? czy komunizmu?..


...komunizm ?a gdzie to jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok