A do Nokut nic nie muszę wysyłać? Tylko do Helsedirektoratet? Czy jeżeli mam licencjat nie mam doświadczenia to uzyskam auroryzacje?
9 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no