Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Brak informacji zwrotnej z NAV – podpowiadamy, co należy zrobić - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch Darek1234 (509 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Brak informacji zwrotnej z NAV – podpowiadamy, co należy zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
A więc pytanie czy to celowe utrudnianie czy niekompetencja tego urzędu a może jedno i drugie . Lepiej z chrobowym nie lepiej ludzie czekają po kilka miesięcy na pieniądze zbywanie ludzi i traktowanie ich przedmiotawo osyłanie do stron internetowych to ma swoją polską nazwe taką po swojsku czyli robienie ludzi w Hu.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Problem nie jest po stronie NAV tylko polskich urzędów które mają natłok różnych spraw i nie dają sobie z nimi radę.Wiem bo sama miałam taki probem,kilka miesięcy trzymali moje papiery .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
W przypadku mojego sykepenger czekałem cały miesiąc na zaległe pieniądze, w rozmowie telefonicznej usłyszałem że sykemeldt dotarł wszystko jest naliczone i nawet zatwierdzone ale dlaczego nikt nie kliknął opcji wyślij to tego nikt nie wie ale ja się domyślam że to wszystko ma związek ze słabą kondycją norweskich finansów i NAV liczy na przetrzymanie a może ktoś zrezygnuje i wróci do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok