Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rówieśnicy nie chcą przyjść na urodziny Adriana. Jego mama prosi Polaków o przysługę - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Norwegia mu nogi podkosiła znam coś na ten temat. Zmiana środowiska i bariera językowa oraz kulturowa. Chłopak się zamknął w sobie. Fobia społeczna. itd. Z tego da się wyjść ale nie szybko. Dać mu kartkę papieru i ołówek. Zamknięci ludzie często wylewają swoje emocje na papierze i zostają niezłymi malarzami, pisarzami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sylwia K
(Sylwucha90)
Wiking
Zespol Aspargera to jest choroba, a nie reakcja na zmiany srodowiska....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aga Drevnika
(Madmax112)
Wiking
Pozdrowienia dla Adriana,kartke jutro wysylam razem z moja dwojka autystycznych dzieci w podobnym wieku i z podobnymi problemami.Trzymajcie sie cieplo,i nie sluchajcie osob ktore zupelnie nie rozumieja innych od siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Znam to uczucie z własnego doświadczenia,może nie aż ekstremalne ale blisko, nie jest to fajne.
Pozdrawiam tata autystycznego chłopca i dziewczynki z ADHD.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kkkkk1)
Wiking
Przykre to.Ale swietnie to rozumiem bo tez mam syna z autyzmem i mieszkamy w Norwegi. I myslalam ze sami jestesmy z tym wszystkim. Kartke wysylam jak szybko sie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mateuszsingiel1)
Wiking
Hamburg i cala moje ekipa MMA jest z Toba wysylamy wysylamy nie czekamy Kartki leca z calego swiata...Swietny pomysl brawo dla mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok