A ty b...fra uszlo zawsze taki inteligentny jestes czy to nagly przyplyw. Kazdy, kto jest lub byl bezrobotny dokladnie wie jak ciezko znalezc prace I to na bank nie jest 4. Statystyki sa zaklamane poniewaz sa premiteringi aap, langt fravary, permisjon itd. I w wiekszosci tam siedza osoby, ktore nie moga znalezc pracy.
Marek Lewandowski napisał: A ty b...fra uszlo zawsze taki inteligentny jestes czy to nagly przyplyw. Kazdy, kto jest lub byl bezrobotny dokladnie wie jak ciezko znalezc prace I to na bank nie jest 4. Statystyki sa zaklamane poniewaz sa premiteringi aap, langt fravary, permisjon itd. I w wiekszosci tam siedza osoby, ktore nie moga znalezc pracy.
Do tego pewnie mozna jeszcze dodac osoby wyslane na rozne kursy lub praktyki platne przez NAV.
A tu ciekawy artykul wlasnie o tym: www.tv2.no/a/8879865/
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.