Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Mariusz kmiecios
(kmiecios)
Wiking
Co za antypatriotyczna postawa " stracone pokolenie", brak szacunku dla ojczyzny. Moze tak lepiej by bylo sie obcokrajowcem urodzic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 64  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
AnnaSunds napisał:
Panie Radosławie Chiliński, no ja to faktycznie na straconej pozycji już jestem i nic się nie da zrobić. Chyba tylko związek z "ciapatym" mógłby być gorszy. Zamiast jak przystało na Polkę tylko z "prawdziwym Polakiem".... ehhh Przykro czytać.
Proszę się postarać nie przejmować durnymi wypowiedziami, tak to już jest na forum że dużo tu takich którzy piszą aby dokuczyc wszelkimi sposobami. Przykre to. Tutaj zdarzyla sie nie lada gratka dla takich zakompleksionych ludzi, gdyz mozna zaatakowac personalnie.
Nie wszyscy są tacy, ale najczęściej rzeczowe wypowiedzi giną wśród hejtu i trollingu.
Tu wypowiedzi zeszly na tak niski poziom, ze juz nie ma sensu uczestniczyc w dyskusji.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna S
(AniaMS)
Wiking
Panie Sławku, dzięki za komentarz.
Nie przejmuję się A już na pewno argumenty ad personam mnie nie dotykają. Domyślałam się, że wkładam kij w mrowisko ale poziom dyskusji i hejtu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -77  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
Radoslaw Chilinski miałeś racje zaczęło się usuwanie komentarzy bo prawda boli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 59  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
PIG napisał:
Radoslaw Chilinski miałeś racje zaczęło się usuwanie komentarzy bo prawda
boli



...świnski wożnico!
...prawda nie boli..
...chamstwo napewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -40  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Steinhugger
(Steinhugger)
Wiking
Nie specjalnie narzekałbym nad jakieś "stracone pokolenie". Wyjeżdzają bowiem na stałe zwykle osoby roszczeniowe, niezaradne, zakompleksione i niekoniecznie w nowej Polsce potrzebne. A w Norwegii trafiają na dno piramidy społecznej gdzie spisują się lepiej niż pokojowo nastawieni uchodźcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 66  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
boj fra oszlo jeszcze kilka dekad temu twój norweski Pan przemieszczał się na świniach bo nie było go stać na inny środek lokomocji , ja wiem ze niektórym pasuje rola chłopa pańszczyźnianego w norwegi ,a chamstwo jest wtedy kiedy sie używa wulgarnych slow pod adresem innych a nie pisze sie prawdę jak wygląda życie hehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 77  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
PIG napisał:
boj fra oszlo jeszcze kilka dekad temu twój norweski Pan przemieszczał się na świniach bo nie było go stać na inny środek lokomocji , ja wiem ze niektórym pasuje rola chłopa pańszczyźnianego w norwegi ,a chamstwo jest wtedy kiedy sie używa wulgarnych slow pod adresem innych a nie pisze sie prawdę jak wygląda życie hehhe


...podam ci taki przykład
..może to cie oświeci
...znam historie klasztoru na Jasnej Górze
...a nigdy tam nie byłem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -79  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
PIG napisał:
boj fra oszlo jeszcze kilka dekad temu twój norweski Pan przemieszczał się na świniach bo nie było go stać na inny środek lokomocji , ja wiem ze niektórym pasuje rola chłopa pańszczyźnianego w norwegi ,a chamstwo jest wtedy kiedy sie używa wulgarnych slow pod adresem innych a nie pisze sie prawdę jak wygląda życie hehhe

...kilka dekad temu ten rzekomy ,,norweski Pan,,
...zaczął wydobywac rope naftową
...i przeżył skok cywilizacyjny
...zamiast stopniowo dawkowac przyjemności podróżowania
...i podpiąć do tej świni wóz drabiniasty
...to od razu wsiadł do samochodu
....w Polsce smiało mozna jeszcze zobaczyć
...na wiejskich drogach takie wozy
...swiadczące o postepie cywilizacyjnych naszych chłopów
...morał jest taki
...cudze tepicie
...swojego nie znacie

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -65  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
ja się nie czuję pokoleniem straconym. Moje motto życiowe brzmi "Miej wyje**ne, a będzie Ci dane" sprawdza się codziennie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok