Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rekordy, pożegnania i skandale: ta olimpiada należała do „urodzonych w nartach” [PODSUMOWANIE ZIO 2018] - Norwegia

Czytali temat:
boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch rafal11111 (422 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomy Nik
(Tomy)
Nowicjusz
Jestem pod wielkim wrażeniem norweskich sportowców biorących udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Nie dość, że prawie wszyscy sportowcy norwescy mają astmę - to pomimo ciężkiej choroby potrafili wznieść się na wyżyny i osiągnąć takie wspaniałe wyniki: zdobyć aż 39 medali, oraz zwyciężyć w generalnej klasyfikacji medalowej! To naprawdę robi wielkie wrażenie. Aczkolwiek z drugiej strony, skoro norwescy sportowcy nie są zdrowi, lecz chorzy - to może powinni brać udział w "Paraolimpiadzie" razem z upośledzonymi sportowcami, a nie razem ze zdrowymi. Ze sportowców upośledzonych nie należy szydzić, ani też nie należy nad nimi się litować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Tira dopingu im dowieźli stąd takie wyniki.. hmmm coś ta "norweska astma" jest mało wyleczalna.. Norwegia jest otoczona wodą,więc jodu mają dużo i powietrze z zawartością jodu jest,wiec oddychać powinni lekko.. a tu się okazuje,iż wszyscy się "duszą" na astmę... oj biedny ten naruttt... ale co wygrali,to zwyciężyli.. dopingiem,ale dopięli swego... przecież Norwegowie nigdy nie oszukują...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok