Arno napisał:
Rysiu Trzymaj sie Cala Polonia norweska jest z Toba My tu nie lubimy Tuska i jego pieskow
Pisz tylko i wyłącznie w swoim imieniu i nie podszywaj się pod Polonię a już zwłaszcza tą Norweską.
Dobrze się stało iż tą szuję usunięto z tego stanowiska.
Jeszcze nie tak dawno pisał iż jego usunięcie to zamach na Polską suwerenność, jednak jak się okazało, że jego stanowisko obejmie ktoś z jego europejskiej partii i być może też z pisu, to natychmiast zmienił retorykę wypowiedzi jednak nadal trzymał się kurczowo swojego koryta.
Zwykła Szmaciana chorągiewka, był już w tylu polskich partiach, które akurat były na wierzchu polskiej polityki, że śmiało można go nazwać właśnie, partyjnym sprzedawczykiem za intratną posadę w innej partyjce.
Wiem, że jest wielu jemu podobnych na polskiej scenie politycznej, jednak takiej łajzy jak sam czarnecki to ze świecą szukać.