Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie pozywają Teslę. Twierdzą, że oszukuje klientów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie pozywają Teslę. Twierdzą, że oszukuje klientów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
a po co i m tyle koni jak prędkość na drogach często nie przekracza 70km/h
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Płacisz żądasz i tyle , była deklaracja to samochód ma spełniać te normy . Każdy producent może zadeklarować wartość 3 krotnie wyższą od rzeczywistej i tłumaczyć że i tak poco ci więcej .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
yeko napisał:
a po co i m tyle koni jak prędkość na drogach często nie przekracza 70km/h
Na samym poczatku widzac w Norwegi nowych wlascicieli Tesli smialam sie wlasnie z tego powodu, iz niby takie szybkie autko,a w Norkolandii takie smieszne ograniczenia, nie mowiąc ,iz często wjezdza sie w tunele gdzie jest ograniczenie do 50 km/h .
Kròlu ratuj... jak tu życ z Teslą...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
opolo
(opolo)
Nowicjusz
yeko napisał:
a po co i m tyle koni jak prędkość na drogach często nie przekracza 70km/h

pomyliles predkosc z moca silnika
po to tyle koni zeby pod gore podjecha
albo za traktor robic
no traktory maja duzo mocy czyli wiele koni mechanicznych i wcale ograniczen predkosci nie przekraczaja



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
opolo mówisz by przewieźć przyczepę drewna trzeba Teslę kupić?! ahahahah żeś mnie rozbawił do łez. Wieśwagen spokojnie da radę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Razjel)
Wiking
Tesla jak zaczela wchodzic Na skandynawie to już były doniesienia ze modele bardzo szybko po najmniejszej stłuczce stawały w płomieniach i potrafiły się bardzo szybko wypalać nawet nie mieli co gasić strażacy , teraz Norwedzy płaczą ze brak mocy , porównując Audi czy inne klasy premium poprostu wyleczyłem się z Tesli bo chciałem kupić ale tak niskie podwozie i brak bezpieczeństwa poprostu dał mi do myślenia , zaoszczędziłem sobie problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
adamadamsky
(adamadamsky)
Wiking
Najśmieszniejsze jest to ,że tyle się mówi o ekologiczności elektryków
Niesamowite jakie ciekawe informacje podaje nam się w wiadomościach.
Te auta mają tyle wspólnego z ekologią , co benzyniaki i diesle Bio lub tez żywność Bio jest ekologiczna...
była za starego systemu kiedy chłop orał koniem i rozrzucał obornik od wyhodowanych przez siebie zwierząt, które nie były karmione trucizna z EU z wielkich koncernów, które to zmiela wszystko potężnymi maszynami aby obniżyć koszty utrzymania hodowli czy upraw.
Tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Hm ........koniem oral. Strasznie ciezko sie takiego konia ciagnie i strasznie szeroka skiba powstaje. Chyba ze na sztywnych lapach. Wtedy jest to ekologiczne bo nie trzeba plugu produkowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok