Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Z psem czy bez? Przewóz zwierząt w popularnych liniach lotniczych [PRAKTYCZNE INFORMACJE] - Norwegia

Czytali temat:
Mateusz ;) Jan Kowalski piotr ostrowski Kasia K Zenek Brzezinski natalia MojaNorwegia Łukasz Ch PaulinaD Agnes333 rysiekryszard She84 (1168 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin sarnecki
(marcinnorge)
Wiking
Ja 8 lat temu podjelam sie przygody pt:"kot z Polski do Norge".To byl horror.Pomimo,ze kot mial paszport,szczepienia i chip mialam ogromny problem po wyladowaniu na lotnisku z odebraniem a raczej przejsciem przez bramki.Bylam blisko zawrocenia.Uratowala mnie TYLKO pozna godzina 23.30 iz nie sprowadzili na miejsce glownego inspektora weterynarii...duzo by opowiadac.Drugi raz bym juz tego nie zrobila.Bozenka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
skoro piec moze leciec jak ma minimum 8 tygodni to jak mu podac szczepionke na wscieklizne ( Vaksine ) kiedy pies musi miec minimum 10 tygodni a potem z tego co wiem musi miec trzy tygodnie kwarantanny i mozna go dopiero wywiezsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Moze ktos zweryfikuje ta informacje i napisze faktycznie jak jest z ta kwarantanna i wywozem psów z Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Widze ze nikt sie nie orientuje jak to dokladnie jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok