Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
Xx1 napisał:
„Cham” to jest jeden z forumowiczów, skoro jesteś tu od dawna to na bank to wiesz. Ja uważam ze w necie powinna obowiązywać jakaś kultura, powinnismy z sobą rozmawiać tak jakbyśmy rozmawiali w realu. Ciężko spotkać kogoś tak głupiego kto by w realu obrażał dwa razy większego gościa. Nie obrażaj ludzi ponieważ nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, a na podstawie kilku postów nie jesteś w stanie nikogo ocenić, możesz nawet nie poznać kogoś z kim będziesz przez wiele lat. Ogólnie omijam ludzi, którzy gardzą innymi bo są toksyczni, na szczęście nie spotykam ich zbyt często.
Nauka zajmuje się kwestiami materialnymi a religia niematerialnymi. Według mnie nauka pokazuje jak świat jest genialnie przemyślany i ze nie stworzył się przypadkowo.

i nadal nie potwierdzasz zadnych tez naukowych, ani religijnych. Wyglaszasz tylko swoja opinie niepoparta niczym.
A w kwestii obrazania... jezeli ktos wygaduje bzdury, to po prostu go strofuje, bo za duzo jest idiotow w internecie wygadujacych glupoty niepoparte niczym, a ktore to czytaja coraz mlodsi uzytkownicy internetu ktorym nie chcialo sie ksiazek czytac i tacy to mlodzi sugeruja sie takimi bzdurkami i nabywaja prawa wyborcze i ze tak patriotycznie zajade... - pograzaja nasz kraj. Tak Patriotycznie
p.s. To krytyka, nie chamstwo. A ze czasem trzeba dosadnie, to nie moja wina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Interesowałem się polityka mając już 14 lat, czytałem gazety i nawet przez chwile wierzyłem takim oszustom jak Balcerowicz. Po jakimś czasie dojrzałem, spojrzałem obiektywnie na rezultaty ich poczynań a były one katastrofalne. By wierzyć naszej opozycji trzeba właśnie nie czytać, nie interesować się tym co było lub po prostu wywodzić się z tego środowiska. Ja lubię czytać, w jednej książce pewnego neuropsychiatrycznym czytałem o różnych typach mózgów, jest na przykład taki, który karmi się tym ze kogoś wyprowadzi z równowagi, przez to podnosi sobie poziom dopaminy. Krytyka dla krytyki, ocenianie ludzi na podstawie kilku zdań, to jest dopiero głupota!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
Xx1 napisał:
Interesowałem się polityka mając już 14 lat, czytałem gazety i nawet przez chwile wierzyłem takim oszustom jak Balcerowicz. Po jakimś czasie dojrzałem, spojrzałem obiektywnie na rezultaty ich poczynań a były one katastrofalne. By wierzyć naszej opozycji trzeba właśnie nie czytać, nie interesować się tym co było lub po prostu wywodzić się z tego środowiska. Ja lubię czytać, w jednej książce pewnego neuropsychiatrycznym czytałem o różnych typach mózgów, jest na przykład taki, który karmi się tym ze kogoś wyprowadzi z równowagi, przez to podnosi sobie poziom dopaminy. Krytyka dla krytyki, ocenianie ludzi na podstawie kilku zdań, to jest dopiero głupota!
jesli piszesz o "naszej" opozycji, to wyjasnij prosze, w czym lepszy jest pis?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
316 Postów
cham
(cham) Online
Stały Bywalec
Bo z tymi ksiazkami to jest tak. Nie wystarczy ksiazek czytac, trzeba jeszcze rozumiec co sie przeczytalo. To jednak nie zawsze jest oczywiste ze tak sie dzieje
A do tego Pana co tak po chamsku chama obgaduje:
Nie ma wyszukanych slow po norwesku i innemu. Sa slowa ktore sie rozumie albo nie rozumie.
No i moze latwiej byloby sie odnosic nie do chama a do tego co cham pisze ?
Ale z jednym trzeba sie zgodzic. Cham ma bardzo brzydki i nieznosny zwyczaj trzymania sie tematu w rozmowie. Obrzydliwosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
626 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ja wszystkim debatujacym tutaj proponuje przeczytanie ksiazki "Omgitt av idioter", napisana przez Thomas Erikson.
I wbrew pozorom nie traktuje ta ksiazka o idiotach....
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
316 Postów
cham
(cham) Online
Stały Bywalec
Hehe..latwo Ci mowic. Czarnego, satanskiego typu tam nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Nie kolor skóry nie religia ale zachłanność i gonitwa za chęcią władzy zrobią z ludzi wrogów moja żona nie mówi po Polsku ale pokochała Polske
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
jurijgagarin napisał:
Nie kolor skóry nie religia ale zachłanność i gonitwa za chęcią władzy zrobią z ludzi wrogów moja żona nie mówi po Polsku ale pokochała Polske Ty tez slabo mowisz po polskIEMU
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
714 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
jurijgagarin napisał:
Nie kolor skóry nie religia ale zachłanność i gonitwa za chęcią władzy zrobią z ludzi wrogów moja żona nie mówi po Polsku ale pokochała Polske
Do wrogości wystarczy zwykle odmienne zdanie.
P.S. Do czego odnosi się wypowiedź?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja Chama nie obgaduje tylko przez chwile podejrzewałem ze mart enty to Cham, ale teraz sobie przypominam ze był tu ktoś o innym nicku i ciagle pisał do mnie: fakty, fakty, fakty... Ale skąd te fakty brać? Cytować Biblię, w która nie każdy wierzy, przytaczać innych autorów, z których żaden nie jest obiektywny, powoływać się na badania naukowe, które nie zawsze są trafne? Fakty to chyba tylko to co widzimy na własne oczy o ile jesteśmy zdrowi.
Co do PiSu to przede wszystkim jest to partia, która wywodzi się z podobnego środowiska co PO tylko w PO było więcej postkomunistów jak Olechowski a od jednego zgniłego jabłka gniją inne. PiS mogło pójść w takim samym kierunku wiele razy, może nie poszło bo kot prezesa nie jest wymagający a u innych polityków żony marudzą „ale z ciebie fajtłapa inni korzystają, mają...”
Tu jest potwierdzenie ze to było podobne środowisko, pierwsza partia Kaczyńskich, porozumienie centrum „Deklarację programową PC podpisało kilka formacji, w tym chadeków, ludowców i liberałów. Byli wśród nich także - co dziś wydaje się nie do pomyślenia - Donald Tusk i Jan Krzysztof Bielecki.

PC domagało się szybszych zmian ustrojowych. Apelowało o zasadnicze reformy gospodarcze, rozpoczęcie debaty na temat kierunków zmian konstytucyjnych, ale przede wszystkim domagało się przerwania kadencji Sejmu kontraktowego i szybkiego rozpisania nowych wyborów - parlamentarnych i prezydenckich. Porozumienie Centrum popierało kandydaturę Lecha Wałęsy na prezydenta.”
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas