Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polak dostał mandat za kostium na Halloween. Przebrał się za… terrorystę. - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak dostał mandat za kostium na Halloween. Przebrał się za… terrorystę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
as696
(as696)
Wiking
...a ja sie boje trupow i wampirow to moze im tez mandaty sie naleza, a i zombie tez jest straszne bo jak ugryzie to sie zmienie w inne zombie...pierd....niech wcale sie nie przebieraja.. albo wlepiaja mandaty wszystkim co straszy i jest be...ja bym sie odwolal.... i walczyl.... jesli to przebranie to rownie dobrze moge sie przebrac za szatana i plaic koscioly skladac ofiary i byc zlym i tez dostane mandat za to???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
Bardzo kreatywny mi się podoba. Ale niestety nie w amerykańskim stylu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
trans sped
(transsped)
Wiking
naród Konfidentów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Niepotrzebnie stał na przystanku, jak by przypłyną na dętce czy materacu to zaraz dostał by dom,mieszkanie umeblowane i kase co miesiac. jeszcze może dostał by sie na jakaś terapie dla dzichadzystów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 76  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(BenedyktK)
Wiking
Jak zatrzymają zwykłego człowieka przebranego/wyglądającego jak terrorysta = mandat / kara / pacyfikacja / więzienie dla zatrzymanego
Jak zatrzymają islamistę wyglądającego jak terrorysta = dyskryminacja / Pan Policjant stanie przed sądem za obrażenie uczuć religijnych
To sie nazywa współczesna "równość"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
droin
(droin)
Wiking
Bardzo brzydko sie zachowal, malo kultury ma facet. To tak jakby za Hitlera lub Stalina sie w Warszawie przebrac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Europejka
(Europejka)
Wiking
Glupi czlowiek. Wstyd. W polsce by dostal paralizatorem. Tu tylko mandat. A szkoda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok