Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizz Air likwiduje połączenie z Polski do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wizz Air likwiduje połączenie z Polski do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magreta
(Magreta)
Wiking
Lot ze Stavanger do Warszawy tez zlikwidowany rok temu, chociaz zawsze byl pelny samolot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
drzewo47
(drzewo47)
Wiking
Ciekawe dlaczgo bylo male zainteresowanie ? Moze dlatego ze loty sa ustawione w gowniane dni? hmm? Wystaczylo Zrobic zeby wylatywal z Norwegii do szyman w piatek wieczor a wracal w niedziele wieczor. Daje sobie reke uciac ze w jedna strone zawsze bylby pelny samolot.A w druga nawet jakby byla 1:3 TJ. Z szyman do Oslo w Piatek to i tak wydaje mi sie ze bardziej byloby rentowne to polaczenie. Niestety ale zeby to zruzumiec trzeba pomyslec. Objawie wam tajemnice! Ludzie z mazur lataja do Norwegii pracowac. TAK! I nie moga latac w tygodniu. Dziekuje za uwage i zapraszam do myslenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
km896450
(km896450)
Wiking
I bardzo dobrze nie będę tęsknić od dawna uznaję droższe bardziej prestiżowe linie. Myślę że dla Polaków pracujących tak wiele godzin to też nie powinien być problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej Różycki
(zdrowaczekolada)
Wiking
Ale za to od 16 grudnia będzie połączenie z Gdańska do Tromsø
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(daniels8)
Wiking
Dziwne stwierdzenie bo latałem pare razy do szyman i koledzy z pracy latają bardzo często i samolot jest zawsze pełny , także pieprzenie o małym zainteresowaniu to brednie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ccc1
(Ccc1)
Wiking
Jak ja lecialsm to tez byl pelen samolot. Szkoda bo mielismy blisko na lotnisko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Moder)
Wiking
A uznajesz przecinki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamlove Hen
(Adamlove)
Wiking
A czemu do warszawy tez nie lataja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok