Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
antychryst napisał:
@PolskaKrew i
co to znaczy "Fauck UE"?....
a ten twój przebrzmiały, wyświechtany slogan ja ci zabiorę tu i teraz...Głód,Horror i Drożyzna.
Piszę z małej litery zwracając się do ciebie ponieważ nawiedzeni idioci nie są warci żadnych zasad.

Więc skąd się wziął GŁÓD HORROR i DROŻYZNA?
Jak to możliwe że Państwo, sądy działają dobrze a w kraju taki syf, korupcja i afery?
Może pora to zmienić?
Kaczyńskiego niech każdy odbiera na swój sposób, ale wreszcie zrobili coś dla Polaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Pl patrPl
(Pl patrPl)
Nowicjusz
Chuck Norris napisał:
wuju napisał:
Nie, ja nie mam powiazan komunistycznych jak wiekszosc PIS-u.
Po nastepne, Chuk Norris tak bardzo wstydzi sie swojego imienia i wizerunku?

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
I czy to ważne kim jest Chuck Norris?
Nie chcesz PIS\'u ale powiedz proszę kogo bronisz?

jak to kogo tych co im Pis zabral emeryturki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jozef Jozef
(wuju)
Wiking
Dotyczy Chuk Norris.
Lubie sobie wypic,najbardziej nasza zubruwke i whisky.
Jak ktos cos przeskrobie to zasluguje na kare.
Na ostatatnia odpowiedz, to tylko sympatyk PiS-su mogl tak odpowiedziec.
Na ostatnie, szczery czlowiek nie wstydzi sie swojego wizerunku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolskaKrew i
(PolskaKrew)
Wiking
jan kaczmarek "głód,horror i drożyzna" żecze ci żebyś tego doświadczył!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

()
Stały Bywalec
wuju napisał:
Dotyczy Chuk Norris.
Lubie sobie wypic,najbardziej nasza zubruwke i whisky.
Jak ktos cos przeskrobie to zasluguje na kare.
Na ostatatnia odpowiedz, to tylko sympatyk PiS-su mogl tak odpowiedziec.
Na ostatnie, szczery czlowiek nie wstydzi sie swojego wizerunku.

O co chodzi?
Wuju szkoda bardzo że zamilkłeś, liczyłem na rozmowę.
Nie interesuje mnie czy lubisz, czy nie napić się a tym bardziej co tam sobie popijasz. Takie Twoje prawo.
Zauważ wuju że rząd polski przeskrobał wiele i pora ponieść karę. Pierwszą karą było odsunięcie od władzy, a teraz pora ponieść tego konsekwencje. Niestety polskie prawo konstruowane przez ludzi doskonale pamiętających komunę zabrania ich karania tzn całej tej bandy złodziei. Bronią ich immunitety, nie ma nad nimi kontroli. Trzeba to koniecznie zmienić.
Nie rozumiem pytania, dlatego cięzko mi sie odnieść.
I ja nie wstydzę się wizerunku, ale nie widzę potrzeby przedstawiania się na publicznym forum ludziom, których nie znam i zapewne nigdy nie poznam. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Czy tak bardzo zależy Ci na poznaniu mojego wizerunku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jozef Jozef
(wuju)
Wiking
To swiadczy o Twojej glupocie i twoich sympatykow Chuk Norris,ze debeltujesz.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Pl patrPl
(Pl patrPl)
Nowicjusz
jeżeli Norwegia płaci za dostęp do polskiego rynku to jaka to jest pomoc dla Polski i dodatkowo Polska ma być posłuszna bo "pomoc" zostanie cofnięta - jest to taki sam skandal jak wmawianie Polsce i Polakom, że fundusze unijne to jest jałmużna i że Polska ma być posłuszna- jak długo będą wciskać nam ciemnotę przy wsparciu PO Nowoczesnej i wielu innych polskojęzycznych...

Z tekstu wynika, że jedynym warunkiem otrzymywanie tych funduszy jest dostęp do jednolitego rynku, a skoro to fundusze norwesko-islandzko-lichtensztajnskie to firmy z tych krajów mają dostęp do polskiego rynku. Jeśli zablokują fundusze to możemy zablokować ich firmom dostęp do polskiego rynku. Walnąć sankcje, cła i ogólnie pogonić. Żaden z tych kraików biorąc pod uwagę ich populacje nie jest dla nas atrakcyjny. To one robią interes w Polsce mając nieograniczony dostęp do polskiego rynku za marne 3,5 miliarda złotych. Jeden z nich jest nawet bardzo daleko. Norwegia też nie za blisko, a Lichtensztajn to pospolity w-y.pier-dek pod względem powierzchni i ludności, wciśnięty gdzie koło niemiec. W 5 minut może być zadeptany. Na marginesie: skoro to fundusze z 3 krajów to dlaczego tylko jeden będzie decydował. A dwa jaka kwota z tego budżetu idzie na różne dziwne fundacje? Bo idzie sporo w ramach tzw. społeczeństwa obywatelskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

()
Stały Bywalec
wuju napisał:
To swiadczy o Twojej glupocie i twoich sympatykow Chuk Norris,ze debeltujesz.....
Mam coraz większe problemy ze zrozumieniem Ciebie. Pytanie tylko, który z nas więcej wypił?
Co znaczy debeltować?

Znając bezczelne metody Nowoczesnej, Po SLD przy następnych wyborach ich hasłem będzie "PIS to kłamcy! Obiecali reformę sądownictwa w wyborach i nic nie zrobili"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jozef Jozef
(wuju)
Wiking
Debeltowac to znaczy powtarzac sie,ale spoko,chcesz polemiki,podaj namiary i bedziemy polemizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
wuju napisał:
Debeltowac to znaczy powtarzac sie,ale spoko,chcesz polemiki,podaj namiary i bedziemy polemizowac
Już mówiłem raz, że nie podaje żadnych namiarów. Nie, nie chcę polemiki tylko chcę zrozumieć czym kierują się ludzie tacy jak Ty.
Debeltować już sobie daruję.
Czy jesteś za karaniem rządu sankcjami europejskimi? Czy potrafisz odpowiedzieć tak lub nie i dlaczego tak uważasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok