Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Za trzy tygodnie pracy zapłacili Polakowi… w papierosach - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Za trzy tygodnie pracy zapłacili Polakowi… w papierosach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Tak sie konczy pogon za mitycznie wysokimi zarobkami. Wyobrazenia o Norwegii jako siodmym cudzie swiata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ciągle powracamy do tematu świadomości ludzkiej. Niedawno były premier RP nazywał analfabetami ludzi oszukanych w Amber Gold. Tutaj rozmawiamy o tych którzy z wielu powodów dają się naciągać. Nie znają języka, prawa itd. Jak można uniknąć kłopotów? Trzeba szukać informacji i nie ulegać pokusie łatwego zarobku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Zastanawiajace jest, ze ten Ellingsen nie zbadal jaka prace ci pracownicy wykonali? Silniejsze byloby wtedy jego argumentowanie. Jak ich zatrudnili jako elektykow, a panowie umieja tylko wkladac wtyczke do kontaktu to za co im placic? (tak mi sie jakos pieprzy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
artur1111 A
(artur1111)
Wiking
uważajcie na firmę W.R.A.K BYGG i ,,wspólnika,, Adriana co wozi się czarnym mercedesem C-klasa w kombi .Oszukał mnie i mojego znajomego na 30 tyś. k
OSZUST !! może ktoś go zna i wie gdzie mieszka ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ole_Nordmann napisał:
zasada jest tylko jedna...nie pracuje sie dla poltusow

Teraz pierdo...
Sam zatrudniam rodakow i dbam jak o braci. Tylko trzeba miec takie cos jak szacunek do siebie i innych. I mala łyżeczka tez sie najem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ja do dzisiaj moge sie napić wódki z chłopakami i nikt wtedy nie chce mi dac w ryja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
artur1111 napisał:
uważajcie na firmę W.R.A.K BYGG i ,,wspólnika,, Adriana co wozi się czarnym mercedesem C-klasa w kombi .Oszukał mnie i mojego znajomego na 30 tyś. k
OSZUST !! może ktoś go zna i wie gdzie mieszka ?!
I nie ma się co dziwić iż ciebie wykiwał, przecież to "firma" jednoosobowa, bez prawa zatrudniania pracowników.
Tym samym, pracowałeś u gościa na czarno i tyle.
Firemka zarejestrowana od listopada tamtego roku, czyli z ledwością trzy miechy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grochu.slawek)
Stały Bywalec
Ludzie są dziwni jest tyle wielkich agencji pracy co oferują pracę i pewne wynagrodzenie, to wybierają śmieszne firmki rodaków a potem płaczą że za 80 nok lub fajki robią a co najgorsza za darmo. Pracowałem w 4 krajach i we wszystkich rodak rodaka ruchał. Szkoda o tym ogólnie pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
A A
(Andrzej_Oslo)
Wiking
Od kiedy to firma jednoosobowa nie może zatrudniać pracowników?
Pozdrawiam.

uważajcie na firmę W.R.A.K BYGG i ,,wspólnika,, Adriana co wozi się czarnym mercedesem C-klasa w kombi .Oszukał mnie i mojego znajomego na 30 tyś. k
OSZUST !! może ktoś go zna i wie gdzie mieszka ?!
I nie ma się co dziwić iż ciebie wykiwał, przecież to "firma" jednoosobowa, bez prawa zatrudniania pracowników.
Tym samym, pracowałeś u gościa na czarno i tyle.
Firemka zarejestrowana od listopada tamtego roku, czyli z ledwością trzy miechy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok