Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd na święta a zasiłek dla bezrobotnych - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjazd na święta a zasiłek dla bezrobotnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Pobieram AAP (nie dagpenger) i w moim przypadku legalnie można wyjechać do Polski na dwa tygodnie przy wypełnieniu odpowiedniego druku z NAV, też wysyłam co dwa tygodnie meldunek i akurat przypadł termin wysłania jak byłem w Polsce, otrzymałem pieniądze bez problemu, być może jest i druk gdy pobiera się dagpenger.
Zdrowych Spokojnych Świąt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
przestańcie straszyć ludzi , jechać i nie bać się utraty , a internetem godziny niech ktoś za was wyśle z norweskiego ip. Nie ma opcji aby linie lotnicze udzieliy informacji o pasażerach jedyny wyjątek to terroryzm lub katastrofa lotnicza , a tak w ogóle to w NAV debile nie pracują i na wiele rzeczy oczy przymykają , wiekszy problem mają z eksportem emerytów i rent do Hiszpani .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Julit
(Julit)
Wiking
Na święta dużo jeździ ludzi którzy maja syk i są na bezrobotnym , maja rodziny w Polsce jadą autem omijają promy jestem za tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Stachy
(Stachy)
Wiking
Czy mogę jechać do Polski na 10 dni i przez ten czas czy zapłacą mi dakpege
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
Stachy napisał:
Czy mogę jechać do Polski na 10 dni i przez ten czas czy zapłacą mi dakpege

NIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok