Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cukulinka napisał:
..... Dla porównania mam Grodno na biednej Białorusi, miasto piękne zadbane i czyste..... .

moze to trza na bialorus siem przesiedlic, panienko, i piec peany na czesc dyktatora L?
jak panienka nie widzi urody Trondheim to musi slepka u panienki wadliwe a bo cus innego z powazniejszej natury cielesnej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Mazury napisał:
Asfalt na chodnikach jest z tego powodu, aby rolkarzom i wozkom inwalidzkim sie jezdzilo wygodnie, ma to uzasadnienie praktyczne. Fakt, ze w Norwegii nie ma tylu zabytkow co we Lwowie czy Lozannie.
Jak na zapadla wioche, calkiem niezly portal na katedrze w tym Trondheim, nie mowiac o kissing point na moscie. Wiadomo w Wachocku zbudowano najdluzszy most na swiecie, ale tylko dlatego, ze wzdluz rzeki.
k.

cukulinka napisał:
Przyjechałam tu jak większość z nas ze względu na zarobki. Jadąc tu myślałam sobie, może się osiedlę. Piękna przyroda po drodze. Gdy dojechałam do Trondheim byłam w szoku co zobaczyłam. Miasto z ludnością 170 tyś w bogatej Norwegi wygląda jak zapadła wiocha, na ulicach bród, wszędzie asfalt na chodnikach, infrastruktura bez gustu. Dla porównania mam Grodno na biednej Białorusi, miasto piękne zadbane i czyste. Owszem Norwegia ma wiele swoich zalet. Ale jest to smutny i nudny kraj, nie ma takiej opcji abym chciała osiedlić się tutaj na stałe.


Asfalt jest po prostu najtańszy i obrzydliwy. Kostka ma tak samo równą powierzchnię jak wylany asfalt, przestań wymyślać jakieś dziwne teorie. Katedra Nidaros jest przepiękna, ale to jedyny zabytek godny uwagi, reszta pewnie dawno spróchniała. Na początku byłam przerażona tym zadupiem, no ale trzeba się z tym pogodzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Josephvol.2
Mózg ci się lasuje a nie kostka rozchodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(GertrudaSpector)
Wiking
Dla tych strudzonych przeprowadzkowymi problemami - znalazłam fajny poradnik może się komuś przyda www.info.clicktrans.pl/przeprowadzka-poradnik/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok