Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Z gabinetu stomatologicznego do Barnevernet - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Z gabinetu stomatologicznego do Barnevernet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Zgroza.
Teraz dobrze zorientowani rodzice nie beda dzieci wysylac do dentysty w Norwegii.
A noz BV ma manko i potrzebuje pare sztuk polskich dzieci do opieki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur ....
(Artur31)
Wiking
chory kraj chore prawa rzadzace krajem zabiora ci dzieciaka bo sie dentysty balo kurwa to co sie tu zaczyna dziac w glowie sie nie miesci rodacy miejcie na uwadze dobro swoich dzieci i wracajcie do polski tak jak zrobilem to ja po 10 latach mieszkania w no i wielu moich znajomych i od roku czasu jestem w biednej ale MOJEJ Polsce szczesliwy jak nigdy w norwegi!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Jeszcze niech się przyłączą listonosze i kierowcy autobusów. No i oczywiście motorniczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzyś W
(Sniper1980)
Wiking
Nigdy dziecka nie przywiozę do tego kraju !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
x x
(Xxx)
Wiking
Ja też właśnie razem z żoną zdecydowaliśmy wrócić do PL może i mniej siana ale zawsze u siebie nigdy bym tu nie chciał mojej córeczki wysłać do szkoły bo to co się tu dzieje to już za dużo....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Łukasz3)
Wiking
Ale patologia,naprawde strach sie bac.
Ja planuje z zona miec dziecko za jakis czas ale jak slucham jakie tu jest prawo i mentalnosc ludzi to sie boje, raczej tez wrocimy do polski bo jak mam chodzic w strachu ze ktos na mnie doniesie to mam to gdzies.
Moim sasiadem jest norweg ktory mieszka z matka , choruje na glowe, co pare dni slysze jak drze pape w srodku nocy albo wali kijem w beczke
przyuszczam ze jesli by mu cos odbilo to moglby na mnie doniesc np ze pocalowalem swoje dziecko albo przytulilem i zrobiliby ze mnie pedofila
Naprawde nie ma zartow, llepiej juz zgarnac cale manele i zawijac sie do kraju
Slyszalem tez od kolezanki ze w szkole nauczycielka wypytuje ciagle jej syna o sytuacje w domu itp. Jest otyly i inne dzieci sie z niego czasem podsmiewaja i w zwiazku z tym nie zawsze chce sie z nimi bawic a to dla szkoly juz znak ze cos z nim nie tak i moze zle sie dzieje w domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Łukasz3)
Wiking
a najsmieszniejsze jest to ze oni kazdy donos potraktuja powaznie nawet jesli ktos moze to wymysleć poprostu dlatego ze nas nielubi bo jestesmy np z Polski
troche dziwna ta norwegia , wiekszos norwegow ktorych znam sa po rozwodzie i dla nich to normalne, widocznie to odbieranie dzieci tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok